Pigment

Pigment to polska, rodzinna firma założona w 1973 roku. Z firmą współpracujemy od 2012 roku, rozszerzając asortyment sukcesywnie o kolejne produkty. Pigment jest pierwszym producentem w kraju, który wprowadził do swojej oferty farby fotokatalityczne. Dzięki temu, oraz dzięki współpracy z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym, firma osiągnęła status przedsiębiorstwa innowacyjnego. Firma posiada dział badawczo-rozwojowy, który ciągle pracuje nad udoskonalaniem produktów. W naszej ofercie znajdziesz produkty takie jak:

Odśwież swój dach z systemem malarskim firmy Pigment

W ofercie firmy Pigment znajdziesz m.in. pełny system do renowacji dachu krytego dachówką betonową. Jeśli Twój dach stracił dawny blask i porósł mchem to nie musisz wymieniać całego poszycia, tylko z powodzeniem możesz go odmalować. W skład systemu wchodzi środek do mycia, środek grzybobójczy, systemowy grunt oraz farba nawierzchniowa. Dzięki temu masz pewność, że powłoka malarska przetrwa długie lata i będzie odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Produkty te są stosowane od lat przez wiele firm zajmujących się zawodowo renowacją poszyć dachowych.

Wybierz farby ścienne od sprawdzonego producenta

Pigment to firma wyspecjalizowana w produkcji różnorodnych farb ściennych i elewacyjnych. W ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne farby emulsyjne, ale także wysokiej jakości farby lateksowe czy ceramiczne posiadające pierwszą (czyli najwyższą) klasę szorowalności. Ciekawą pozycją w ofercie jest specjalistyczna, w pełni matowa farba antyrefleksyjna przeznaczona do malowania sufitów i zapewniająca brak widocznych śladów po wałku, gdy patrzymy pod światło. Najbardziej innowacyjnymi farbami w ofercie firmy są higieniczne farby bakteriobójcze z jonami srebra oraz samoczyszczące farby fotokatalityczne. Powłoki wykonane tymi produktami nie tylko zapewniają estetyczne wykończenie, ale przede wszystkim chronią powierzchnie przed drobnoustrojami i bakteriami. Fotokatalityczne farby antysmogowe mają również zdolność oczyszczania powietrza!

Farby firmy Pigment to gwarancja satysfakcji

Dzięki szerokiej gamie produktów do malowania ścian każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego czy potrzebujesz tańszą farbę deweloperską, czy droższą powłokę bakteriobójczą do pomalowania szpitala czy przychodni.

Farba elewacyjna o wysokiej paroprzepuszczalności. Produkt oparty na krzemianach. Daje trwałą, hydrofobową powłokę chroniącą przed wnikaniem wilgoci. Zawiera składniki zapobiegające rozwojowi grzybów i pleśni na powierzchni elewacji. 

Od 139,73 zł

Grunt do stosowania na różnego rodzaju podłoża: beton, tynk, gips, cegły, drewno i materiały drewnopodobne, płyty karton-gipsowe. Po położeniu tworzy przezroczystą warstwę. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń pod farby epoksydowe wodorozcieńczalne. 

Od 97,17 zł
Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone