Antykorozyjne chlorokauczuki

Chlorokauczuki to produkty przeznaczone zarówno do wewnętrznego jak i zewnętrznego stosowania, poza środowiskiem chemicznie agresywnym. W celu zabezpieczenia przed korozją sprawdzą się przy pokrywaniu powierzchni stalowych i żeliwnych. Stosowane także w celach dekoracyjnych oraz do ochrony przed starzeniem się np. drewna.

Szybkoschnące, zapewniają trwałą ochronę przed korozją.

Farba Chlorokauczukowa

W swojej ofercie posiadamy następujące produkty:

Emalie chlorokauczukowe: Odporne na zmienne czynniki atmosferyczne oraz wysokie wahania temperatur. Przeznaczone do stosowania z odpowiednim gruntem

Emalia chlorokauczukowa Lokmal

Grunty chlorokauczukowe: Przeznaczony jako grunt pod nawierzchniową emalię chlorokauczukową Lokmal. W zestawie z wyrobami chlorokauczukowymi i ftalowymi nawierzchniowymi stanowi doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.

Grunt chlorokauczukowy Lokor -2

Oferta produktów

FAQ: Antykorozyjne chlorokauczuki

Tak, farby chlorokauczukowe mogą być nakładane natryskowo. Informacje o ustawieniu natrysku oraz wymaganym rozcieńczeniu farby znajdują się zawsze w karcie technicznej produktu. Przy aplikacji natryskiem powietrznym rozcieńczenie wynosi zazwyczaj od 5 do 10%, natomiast przy aplikacji natryskiem bezpowietrznym od 0 do 3%. Stopień rozcieńczenia zależy między innymi od temperatury otoczenia i samego produktu.

Zależy to od produktu, ale zazywczaj nie. Na ocynk polecamy stosować raczej farby poliwinylowe czy poliuretanowe, szczególnie w przypadku malowania dachów czy ogrodzeń. Będą miały one znacznie dłuższą trwałość niż farby chlorokauczukowe, które wbrew swojej nazwie nie są elastyczne.

Najlepiej zawsze stosować systemowe rozpuszczalniki pochodzące od tego samego producenta. Jeśli z jakiegoś powodu musimy kupić inny rozpuszczalnik to ważne, aby była na nim informacja, że jest przeznaczony do farb chlorokauczukowych, a przed docelowym malowaniem warto wykonać próbę. Nie polecamy dodawania rozpuszczalników ogólnego stosowania.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone