Spray do metalu

Produkty służące jako powłoka zabezpieczająca do różnego rodzaju powierzchni. Szybkoschnące, łatwe w użyciu. Przeznaczone do stosowania wewnątrz, na niewielkie powierzchnie, np. do wykonywania niedużych prac, drobnych poprawek. Skutecznie zapobiegają korozji.

W swojej ofercie posiadamy:

Bezbarwny spray nawierzchniowy nie żółknie, jest odporny na promienie UV. Nadaje połysk starym powierzchniom.

Podkłady antykorozyjne RO2169, RO2182 do stosowania w lekkich warunkach przemysłowych, wewnątrz pomieszczeń o normalnej wilgotności. Można nakładać bezpośrednio na lekki nalot rdzy.

Spray metaliczny stal nierdzewna do stosowania na metal, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Metaliczny wygląd stali nierdzewnej.

Oferta produktów

FAQ: Spray do metalu

Spraye do metalu są zazwyczaj produktami szybkoschącymi, dzięki czemu umożliwiają wykonanie prac szybko. Powłoka farby uzyskuje pyłosuchość (nie klei się) już po 15 minutach, a po 1h może zostać przemalowana.

Przed przystąpieniem do malowania farbę w sprayu należy dokładnie wymieszać. W tym celu wstrząsamy nią aż usłyszymy metalową kulkę odbijąjącą się w środku i kontynuujemy czynność jeszcze przed 2-3 minuty. Sprayem malujemy zachowując odległość od podłoża około 20-25 cm.

Metal przed malowaniem należy dokładnie umyć i odtłuścić, można w tym celu zastosować roztwór środka Emulsol RN-1. Jeśli występują to trzeba usunąć luźne powłoki starej farby i luźną rdzę.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone