Spray do metalu

Produkty służące jako powłoka zabezpieczająca do różnego rodzaju powierzchni. Szybkoschnące, łatwe w użyciu. Przeznaczone do stosowania wewnątrz, na niewielkie powierzchnie, np. do wykonywania niedużych prac, drobnych poprawek. Skutecznie zapobiegają korozji.

W swojej ofercie posiadamy:

Bezbarwny spray nawierzchniowy nie żółknie, jest odporny na promienie UV. Nadaje połysk starym powierzchniom.

Podkłady antykorozyjne RO2169, RO2182 do stosowania w lekkich warunkach przemysłowych, wewnątrz pomieszczeń o normalnej wilgotności. Można nakładać bezpośrednio na lekki nalot rdzy.

Spray metaliczny stal nierdzewna do stosowania na metal, odporny na uszkodzenia mechaniczne. Metaliczny wygląd stali nierdzewnej.

Oferta produktów

Sprawdź nasze poradniki
FAQ: Spray do metalu

Spraye do metalu są zazwyczaj produktami szybkoschącymi, dzięki czemu umożliwiają wykonanie prac szybko. Powłoka farby uzyskuje pyłosuchość (nie klei się) już po 15 minutach, a po 1h może zostać przemalowana.

Przed przystąpieniem do malowania farbę w sprayu należy dokładnie wymieszać. W tym celu wstrząsamy nią aż usłyszymy metalową kulkę odbijąjącą się w środku i kontynuujemy czynność jeszcze przed 2-3 minuty. Sprayem malujemy zachowując odległość od podłoża około 20-25 cm.

Metal przed malowaniem należy dokładnie umyć i odtłuścić, można w tym celu zastosować roztwór środka Emulsol RN-1. Jeśli występują to trzeba usunąć luźne powłoki starej farby i luźną rdzę.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone