Farby do malowania kontenerów

Jeśli szukasz przemysłowych farb do malowania dużych powierzchni, w tej kategorii znajdziesz odpowiednie produkty. Malowanie kontenerów i innych rozległych płaszczyzn wymaga zastosowania profesjonalnych środków, zapewniających nie tylko skuteczną ochronę, lecz także estetyczny wygląd i trwałość na lata. W naszej ofercie skompletowaliśmy farby, które wykorzystasz nie tylko do aplikacji ręcznej, ale też natryskowej – znacznie ułatwiają one prace na podłożach wielkopowierzchniowych i usprawniają proces ich renowacji oraz zabezpieczenia.

Czym pomalować kontener? Sprawdź dostępne produkty!

Jedną z naszych propozycji jest nawierzchniowa farba alkidowa bez zacieków, którą zamówisz w jednym z odcieni z prezentowanej palety kolorów RAL. Dzięki temu masz pewność, że postawisz na idealne rozwiązanie, odpowiadające wymogom inwestora i indywidualnym wytycznym dotyczącym wyglądu powierzchni użytkowych.

Farba do kontenerów tworzy powłokę w wysokim połysku i – poza kontenerami – sprawdzi się także między innymi do:

  • konstrukcji stalowych oraz metalowych,
  • maszyn rolniczych, górniczych i przemysłowych,
  • elementów metalowych drzwi i ościeżnic,
  • ogrodzeń,
  • blach trapezowych,
  • powierzchni ścian i elewacji w halach.

Powłoki antykorozyjne do stali do natrysku wysokociśnieniowego

W naszej ofercie znajdziesz również podkład antykorozyjny do dużych powierzchni. Specjalna formuła produktu niweluje ryzyko spływania i powstawania nieestetycznych zacieków na malowanych powierzchniach. Właściwości tiksotropowe farby do kontenerów sprawiają, że aplikacja jest niezwykle łatwa i przebiega szybko – zwłaszcza jeśli korzystasz z natrysku pod wysokim ciśnieniem. Proponowane produkty zawierają antykorozyjne pigmenty zabezpieczające przed rozwojem rdzy, cechują się też doskonałą przyczepnością do podłoża i krótkim czasem schnięcia. Dzięki temu zrealizujesz planowane prace w terminie, bez zbędnych opóźnień.

Brak zacieków sprzyja wykorzystaniu farby do kontenerów – tworzy ona równomierne warstwy na całej powierzchni, również w okolicach zamków i na krawędziach.

Wielkopowierzchniowe podkłady antykorozyjne

Oferujemy farby do malowania kontenerów morskich, przemysłowych, magazynowych, przeprowadzkowych i transportowych. Produkty sprzedawane w naszym sklepie spełniają najwyższe standardy jakości, są odporne na działanie potencjalnie szkodliwych czynników atmosferycznych – zarówno na skrajne temperatury, jak i opady czy intensywną ekspozycję słoneczną. Dzięki temu masz pewność, że wykonane z ich użyciem powłoki przetrwają długi czas bez konieczności ponownej renowacji. Na uwagę zasługuje również elastyczność farb wielkopowierzchniowych – przy uderzeniu uginają się one wraz z podłożem, co niweluje ryzyko powstawania odprysków, pęknięć i innych uszkodzeń. Ma to duże znaczenie w przypadku kontenerów – ich eksploatacja polega na ciągłym przemieszczaniu, w którego trakcie są one narażone na obijanie.

Wybierz specjalistyczne farby do kontenerów i dużych powierzchni

Jeśli nie masz pewności, czy właściwości konkretnych preparatów odpowiadają wymogom zawartym w projekcie, z chęcią pomożemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Farby do malowania kontenerów zastosujesz do tworzenia nawierzchniowych warstw nie tylko na podłożach metalowych, lecz także drewnie i betonie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Swoją ofertę dedykujemy właścicielom firm budowlanych, transportowych i przedsiębiorcom odpowiedzialnym za stan techniczny kontenerów, jak również wszystkim osobom, które planują wielkopowierzchniowe malowanie wymagające skutecznego zabezpieczenia antykorozyjnego.

Oferta produktów

FAQ: Farby do malowania kontenerów

Farby do malowania kontenerów mają specjalną formułę, która zapewnia że nie zaciekają na krawędziach i zamkach. Farby nie “gazują” przy malowaniu natryskiem wysokociśnieniowym, a czas do osiągnięcia pyłosuchości jest wystarczająco długi, aby opadająca mgła lakiernicza wtopiła się z powrotem w powłokę farby. Farby te są również nieznacznie elastyczne, dzięki czemu nie odpryskują przy uderzeniach.

Kontener przed malowaniem można wypiaskować, a następnie odtłuścić przed malowaniem. Po piaskowaniu należy dość szybko nałożyć podkład antykorozyjny, tak aby nie pojawił się nowy nalot rdzy. Jeśli nie mamy możliwości wypiaskowania podłoża to możemy umyć je wodą pod wysokim ciśnieniem z dodatkiem środka odtłuszczającego Emulsol RN-1. Takie mycie usunie łuszczącą się starą farbę i luźną rdzę. Jeśli na powierzchni zostaną ogniska korozji lub nalot rdzy to można je zabezpieczyć środkiem odrdzewiającym.

Ze względu na specyfikę podłoża - wiele krawędzi, zamki itp - najlepiej wybrać metodę natryskową. Mamy wtedy pewność, że wszystkie zakamarki zostaną dokładnie pokryte.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone