Elastomery bezpośrednio na rdzę

Noxyde to idealne rozwiązanie na zardzewiałe podłoże. Nie wymaga piaskowania przed malowaniem, może być aplikowany bezpośrednio na rdzę. Produkty Noxyde i Peganox tworzą antykorozyjne, wodoodporne powłoki. Powierzchnia pokryta systemem Noxyde wytrzymuje w środowiskach wysoce korozyjnych, w tym przemysłowych i morskich (klasy C5-I i C5-M).

Elastyczna farba antykorozyjna C4, C5

Wytrzymałość i doskonała elastyczność czynią noksydację najlepszym rozwiązaniem do ochrony i impregnacji wodoodpornej konstrukcji stalowych (z wyłączeniem stosowania w miejscach, gdzie tworzą się zastoiny wody i w zbiornikach). System Noxyde to gwarancja trwałości nawet do 10 lat - w tym czasie powłoka musi zachować niezmienione parametry. Noxyde cechuje się doskonałymi właściwościami mechanicznymi, takimi jak przyczepność i elastyczność, co wiąże się ze zdolnością do zapobiegania wszelkim rodzajom korozji, w tym podpowłokowej, a także przeciwdziałaniu pękania powłok powierzchni narażonych na silne działanie sił mechanicznych. Farby antykorozyjne oznaczone kategoriami C4 oraz C5 świetnie sprawdzą się do zabezpieczenia powierzchni wymagających wysokiej odporności m.in. w środowiskach morskich czy przemysłowych.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości elastomerowe farby antykorozyjne, dostępne w różnych wariantach i pojemnościach:

Noxyde zabezpieczenie do C5-I i C5-M
Peganox elastomer pod pędzel
Farba antystatyczna do metalu Noxyde Antistatic (do stref zagrożonych wybuchem)

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone