Masa uszczelniająca

Szukasz produktów, które pomogą Ci zadbać o szczelność dachu i dokonać obróbek dekarskich wokół kominów i rynien? Potrzebujesz szybko zlikwidować i wypełnić szczeliny w powłoce dachowej lub na tarasie? Świetnie trafiłeś! W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie uszczelniacze dekarskie mostkujące pęknięcia i zapobiegające przeciekom. Sprawdzą się one również do konserwacji i naprawy tarasów czy balkonów. Zobacz, jakimi parametrami wyróżniają się proponowane przez nas masy uszczelniające i kiedy warto z nich skorzystać.

Masa uszczelniająca dekarska – najważniejsze parametry

Dostępna w naszym asortymencie masa uszczelniająca do dachów zapewnia skuteczne zniwelowanie pęknięć i szczelin w dachu, w okolicy rynien i kominów, a także tarasów bez ruchu pieszego. Jej aplikacja jest niezwykle prosta z uwagi na wysoką elastyczność oraz doskonałą przyczepność do podłoża. Zastosujesz ją na powierzchnie bitumiczne, papę, smołę, metal, szkło oraz stal ocynkowaną – w każdym przypadku uzyskasz warstwę odporną na deszcz, śnieg i skrajne temperatury czy promieniowanie słoneczne. Jeśli planujesz nakładanie na powierzchnie porowate – beton, kamień lub drewno – pamiętaj o ich uprzednim wysuszeniu i zastosowaniu podkładu.

Oferowana masa uszczelniająca do dachu z papy i innych podłoży Fillcoat Fibres zawiera włókna, które mostkują spękania nawet do 2 mm. To produkt wodoszczelny bazujący na rozpuszczalnikowych polimerach, niezawierający składników bitumicznych oraz odporny na działanie kwasów.

Uszczelnienie dachu w ekstremalnych warunkach? Z masą uszczelniającą to możliwe!

Masa do uszczelniania dachu z papy świetnie sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych, użyjesz jej zatem podczas deszczu i niezależnie od temperatury. Aplikacja produktu jest bardzo prosta – wykorzystasz do tego pędzel lub wałek, jak również natrysk bezpowietrzny, uzyskując równomierną warstwę uszczelniającą, która doskonale dociera w trudno dostępne miejsca i wypełnia ewentualne luki oraz pęknięcia w podłożu.

Proponowana masa do uszczelniania dachów jest polecana także do kilkukrotnego naprawiania uszkodzeń, w tym dużych szczelin. Aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty, wybierz produkt zawierający wspomniane włókna Fillcoat Fibres lub – jeśli pracujesz z użyciem środka bez włókien – wykonaj dwukrotną aplikację, a pomiędzy warstwami umieść siatkę poliestrową.

Szybka konserwacja i naprawa dachu ze specjalistyczną masą uszczelniającą

W tej kategorii znajdziesz masy uszczelniające w kilku wariantach kolorystycznych: czarnym, jasnym szarym i ciemnym szarym, tworzące warstwę wykończoną satynowym połyskiem. Wykonana powłoka schnie stosunkowo szybko – po około 4 godzinach możesz jej dotykać, jednak aby została przemalowana farbą, musisz odczekać 6 tygodni. Co najważniejsze, produkt zapewnia natychmiastową wodoszczelność – dzięki temu likwidujesz ryzyko przeciekania i destrukcyjnego działania wilgoci czy wody już w momencie aplikacji!

Jeśli chcesz szybko zniwelować przecieki, zapobiec poważniejszym uszkodzeniom konstrukcji dachowej lub tarasowej, a jednocześnie zależy Ci na wydajności stosowanych produktów, dekarska masa uszczelniająca jest trafnym rozwiązaniem.

Idealne rozwiązania dla wielu rodzajów pokrycia dachowego

Twój dach jest kluczowym elementem domu, który chroni jego wnętrze przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W naszej ofercie posiadamy produkty, przy pomocy których zapewnisz trwałe i szczelne zabezpieczenie dachu. Posiadamy produkty, które zastosujesz na całej powierzchni dachów z blachy, papy i aluminium oraz których użyjesz do obróbek blacharskich, kominów, rynien i innych elementów Twojego dachu! Masy uszczelniające, które posiadamy w ofercie, posłużą Ci do zabezpieczenia wielu powierzchni, a ich odpowiednie użycie zagwarantuje skuteczną ochronę i przedłużoną żywotność dachu.

Odporność na kwaśne deszcze - skuteczna ochrona w trudnych warunkach

Kwaśne deszcze są zjawiskiem atmosferycznym, które może mieć negatywny wpływ na pokrycia dachowe, a dokładniej ich trwałość i uszczelnienie. Szukając odpowiednich mas uszczelniających do dachu, zwróć uwagę czy produkt jest odporny na tego rodzaju zjawisko atmosferyczne. Jest to szczególnie ważne w przypadku dachów znajdujących się na terenie objętym ryzykiem występowania opadów kwaśnego deszczu. Posiadamy produkty, które pomogą zabezpieczyć Twój dach nawet w przypadku silnych opadów kwaśnego deszczu! Wybierając odpowiedni produkt, zapewnisz ochronę i zabezpieczenie Twojego dachu na wiele lat.

Rodzaje mas uszczelniających

W swojej ofercie posiadamy produkty, dzięki którym w szybki i prosty sposób pozbędziesz się problemu!

Polecane przez nas produkty przeznaczone do:

Te produkty doskonale sprawdzą się w przypadku obróbek blacharskich, rynien itp. To masy, które szybko uszczelniają i są łatwe w aplikacji, dzięki czemu w przyjemny sposób wykonasz wszelkie prace związane z miejscową naprawą Twojego dachu!

Wybierz specjalistyczne masy uszczelniające z naszej oferty!

Nie wiesz, na który z dostępnych produktów się zdecydować? Z chęcią pomożemy Ci dokonać wyboru. Zgłoś się do nas – dobierzemy masę uszczelniającą odpowiadającą wymogom Twojego projektu. Dzięki niej zadbasz o wytrzymałość konstrukcji dachowych i tarasowych, znacząco przedłużając ich żywotność.

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone