Akrylowa masa szpachlowa

Szukasz produktów, które wykorzystasz w pracach naprawczych? W tej kategorii znajdziesz elastyczne masy szpachlowe, które w porównaniu ze zwykłymi masami szpachlowymi oferują zwiększoną trwałość.

Sprawdź naszą ofertę:

Czym jest akrylowa masa szpachlowa?

Akrylowa masa szpachlowa to produkt znajdujący zastosowanie w wielu projektach remontowych i budowlanych. Jest to materiał służący wypełnianiu pęknięć, nierówności, dziur i innych niedoskonałości powierzchni.

Akrylowa masa szpachlowa - zastosowanie:

Akrylowa masa szpachlowa jest produktem o szerokim zastosowaniu. Może być stosowana zarówno na powierzchniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych (w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych). Jest łatwa w aplikacji, co pozwala na sprawne i skuteczne wypełnienie ubytków/niedoskonałości powierzchni.

Masa szpachlowa akrylowa charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć i działanie promieniowania UV. Masa szpachlowa zachowuje swoje właściwości przez długi czas, można ją także łatwo szlifować, dzięki czemu uzyskujemy gładką powierzchnię.

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone