Farba do ogrodzeń jednoskładnikowa poliwinylowa

Szukasz produktów do zabezpieczenia żeliwnych i stalowych konstrukcji na świeżym powietrzu? W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie jednoskładnikowe farby do ogrodzeń poliwinylowe – ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze, a dzięki unikalnym właściwościom środki te tworzą powłokę skutecznie chroniącą przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych i warunków atmosferycznych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz farbę, która ułatwi Twoją pracę oraz sprosta najwyższym wymaganiom inwestora.

Farba poliwinylowa do ogrodzeń – zalecane zastosowanie

W naszym asortymencie znajdziesz poliwinylową farbę ogdo ogrodzeń Lowigraf. Jej unikalne właściwości sprawiają, że możemy polecić ją do malowania między innymi:

 • bram, krat i ogrodzeń,
 • elementów architektury miejskiej i ogrodowej, w tym latarni ulicznych, metalowych ławek i koszy na śmieci,
 • balustrad na balkonach i tarasach,
 • barierek,
 • maszyn i urządzeń,
 • innych przedmiotów – również dekoracyjnych i zabytkowych – wykonanych ze stali.

Jeśli planujesz renowację ogrodzenia – zarówno na działce prywatnej, jak i w przestrzeni publicznej – jednoskładnikowa farba Lowigraf z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy produkty w różnych wariantach pojemnościowych: 0,8 l, 5l, 10l w kolorach: czarnym, brązowym, grafitowym i stalowym. Dzięki temu dobierzesz idealną barwę, która wpisze się w aranżację otaczającego terenu. Dostępność opakowań o dużych pojemnościach pozwala wykorzystać farby Lowigraf w przestrzeniach użyteczności publicznej – w parkach, na dziecięcych placach zabaw, w obiektach rekreacyjnych zlokalizowanych na świeżym powietrzu i wszędzie tam, gdzie montowane są konstrukcje ogrodzeniowe ze stali lub żeliwa, wymagające zabezpieczenia przed korozją.

Najważniejsze właściwości jednoskładnikowej farby do ogrodzeń

Farba Lowigraf charakteryzuje się szeregiem właściwości, które czynią ją doskonałym wyborem do malowania stalowych i żeliwnych elementów:

 • tworzy matową, dobrze kryjącą powłokę, która perfekcyjnie przylega do podłoża,
 • cechuje się elastycznością – oznacza to, że doskonale współpracuje z podłożem,
 • jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, w tym atmosferycznych: opadów, skrajnych temperatur, zmiennych warunków nasłonecznienia,
 • w zależności od produktu tworzy metaliczną powłokę o drobnoziarnistej strukturze lub gładką,
 • jest łatwa w aplikacji – do wyboru masz kilka metod: pędzel lub wałek, natrysk, a także zanurzanie,
 • szybko wysycha – nie musisz obawiać się zatem, że lepka warstwa zostanie zabrudzona zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia: pyłem, kurzem, liśćmi czy owadami,
 • uzyskana z jej użyciem powłoka prezentuje się dekoracyjnie, dzięki czemu – poza skuteczną ochroną przed korozją – zyskujesz niebanalne walory estetyczne ogrodzenia i innych malowanych elementów.

Wybierz najlepszy produkt z naszej oferty!

Zastanawiasz się, który produkt wybrać? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci podjąć decyzję. Malowanie ogrodzeń i innych konstrukcji stalowych czy żeliwnych to zadanie wymagające zastosowania specjalistycznych środków – znajdziesz je w naszym asortymencie! Dobierz farby o odpowiednich właściwościach i zamów kolor najbardziej pasujący do założeń Twojego projektu. Polecamy zastosowanie prezentowanych produktów zarówno na zewnątrz – do ogrodzeń, balustrad, barierek i wszelkich elementów architektury miejskiej, ulicznej oraz ogrodowej, jak i do mniejszych przedmiotów, w tym wyrobów kowalstwa artystycznego.

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone