Szybkoschnący grunt do posadzek z betonu

Grunt szybkoschnący posadzkowy

Planujesz gruntowanie betonu i zależy Ci na szybkim zakończeniu prac? Szybkoschnące produkty dostępne w tej kategorii sprostają Twoim wymaganiom! Możliwość aplikacji warstwy nawierzchniowej już po 3 godzinach znacznie skraca realizację projektu, nie wymaga bowiem wykonywania wielogodzinnych przerw technologicznych. Sprawdź, co jeszcze wyróżnia nasze wyroby i dowiedz się, kiedy warto je zastosować!

Grunt szybkoschnący – krótka charakterystyka oferowanych produktów

W naszym asortymencie znajdziesz bezrozpuszczalnikowy grunt szybkoschnący do betonu, którego niewątpliwą zaletą jest komfort podczas aplikacji w zamkniętych pomieszczeniach. Nie wydziela drażniących zapachów, dzięki czemu nie wymaga zamykania obiektu na czas prac wykonywanych z jego udziałem – z powodzeniem wykorzystasz go nawet wtedy, gdy część budynku jest normalnie eksploatowana. Alternatywę stanowi grunt rozpuszczalnikowy będący hybrydą poliuretanu i polimocznika. Świetnie sprawdzi się do stabilizowania starych podłoży cementowych, ma też właściwości antypyłowe. Nasze wyroby są:

  • odporne na ścieranie oraz działanie chemikaliów i wody,
  • szybkowiążące i szybkoschnące,
  • hybrydowe – to innowacyjne połączenie poliuretanu i polimocznika.

Poliasparginowy szybkoschnący grunt do betonu – wykorzystaj go w swoim obiekcie

Prezentowane wyroby zastosujesz jako grunt szybkoschnący do posadzek betonowych w obiektach przemysłowych, fabrykach, na magazynach i w sklepach wielkopowierzchniowych, a także garażach, na parkingach, w szpitalach i placówkach publicznych. Skorzystaj z jego potencjału wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odporność mechaniczna i chemiczna oraz szybkie schnięcie.

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone