Jednoskładnikowy podkład przeciwrdzewny do C3

Szukasz sposobu na szybkie zahamowanie procesów korozyjnych na powierzchniach stalowych i żeliwnych? Chcąc zabezpieczyć metalowe powierzchnie przed rdzą, zastosuj jeden z oferowanych w tej kategorii podkładów gruntujących. Proponujemy zabezpieczenie antykorozyjne do klasy C3 – to środowisko o średnim zagrożeniu korozją, w którym czynniki ryzyka to przede wszystkim opady atmosferyczne, zmiany w nasłonecznieniu, emisja gazów korozyjnych oraz narażenie na zachlapywanie konstrukcji. W takich miejscach warto wykorzystać jeden z dostępnych w naszym sklepie produktów.

Zabezpieczenie antykorozyjne – klasa C3

Oferujemy jednoskładnikowe podkłady antykorozyjne do metalu, zapewniające skuteczną ochronę przed rozwojem rdzy, która destrukcyjnie wpływa na konstrukcje stalowe. Wśród najważniejszych właściwości, jakimi charakteryzują się proponowane produkty, należy wymienić:

  • krótki czas schnięcia – podłoże jest gotowe do przemalowania niedługo po aplikacji gruntu, co znacznie przyspiesza realizację Twojego projektu,
  • odporność na czynniki atmosferyczne – właściwości antykorozyjne podkładów pozwalają wykorzystać je w trudnych warunkach, gdzie podłoże narażone jest na występowanie opadów, zmiennych temperatur oraz ekspozycję na słońce,
  • dobrą przyczepność do podłoża – przed aplikacją wystarczy wstępnie oczyścić powierzchnię przeznaczoną do malowania,
  • pasywujące działanie na podłoże dzięki zawartości antykorozyjnych pigmentów – produkty z tej kategorii ograniczają namnażanie się ognisk korozji,
  • gładką powłokę o perfekcyjnych kryciu – jednolitą warstwę gruntu przemalujesz na dowolny kolor, wykorzystując w tym celu specjalistyczne farby nawierzchniowe z naszej oferty,
  • wytrzymałość mechaniczną – utworzona powłoka jest trwała, nie powstają na niej odpryski i zarysowania, stanowi więc skuteczne zabezpieczenie przeciw rdzy,
  • brak składników szkodliwych dla środowiska i ludzi – podkłady gruntujące nie zawierają ołowiu i chromianów, bazują na wodzie, co zapobiega wydzielaniu intensywnych i drażniących zapachów,
  • łatwość aplikacji – podkład antykorozyjny do metalu nałożysz wałkiem, pędzlem lub metodą natryskową, w zależności od warunków oraz wielkości malowanej powierzchni.

Grunt antykorozyjny klasa C3 – zastosowanie

Zabezpieczenie antykorozyjne dla klasy C3 wykorzystasz do gruntowania zarówno nowych powierzchni stalowych – w celu ich ochrony, jak i już skorodowanych konstrukcji, gdy chcesz zapobiec postępowaniu korozji. Zalecamy zastosowanie podkładów gruntujących w ciężkich warunkach przemysłowych, a także w obszarach nadmorskich, gdzie podłoże jest narażone na działanie soli morskiej. Grunt antykorozyjny posłuży również jako tymczasowa ochrona podczas transportu i montażu elementów wykonanych z żelaza. Świetnie sprawdza się do malowania ogrodzeń, barierek, podestów, elementów architektury miejskiej, ławek oraz słupów wsporczych i konstrukcji stalowych w budownictwie. Zabezpiecza też podwozia i nadwozia samochodów oraz części maszyn narażone na korozję.

Wybierz specjalistyczny podkład antykorozyjny do metalu z naszej oferty

Nie wiesz, na jakie zabezpieczenie antykorozyjne do C3 się zdecydować? Oferujemy pomoc podczas zakupów i chętnie udzielimy szczegółowych informacji o proponowanych podkładach. W zależności od rodzaju podłoża przeznaczonego do gruntowania oraz warunków, w jakich będzie się odbywać aplikacja, wybierz odpowiednie produkty z tej kategorii i ochroń konstrukcje przed destrukcyjnym działaniem rdzy. Znajdziesz tu grunty, które możesz aplikować na wilgotne podłoże oraz na powierzchnie już skorodowane.

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone