Gruntoemalia przeciwrdzewna do C3

Szukasz skutecznego zabezpieczenia antykorozyjnego do środowiska ocenianego jako klasa C3? Jeśli podłoże narażone jest na działanie czynników atmosferycznych przyspieszających rozwój rdzy, wykorzystaj jeden z proponowanych produktów. W tej kategorii znajduje się farba do metalu 3w1, która łączy w sobie właściwości podkładu gruntującego i powłoki nawierzchniowej. Sprawdź, co wyróżnia oferowane gruntoemalie i kiedy warto je zastosować.

Farba 3w1 – najważniejsze właściwości

Udostępniamy farby do metalu 3w1, które stanowią kompozycję pigmentów, wypełniaczy i fosforanów cynku w rozpuszczalnikach organicznych, co czyni je efektywną ochroną przed rozwojem rdzy. Tworzona powłoka szybko schnie i jest odporna na warunki atmosferyczne – opady, zróżnicowane nasłonecznienie, zmienne temperatury, a nawet działanie soli morskiej w obszarach przybrzeżnych. Oferowane gruntoemalie wykazują doskonałą przyczepność do podłoża, nie spływają z pionowych powierzchni i stanowią ekonomiczne zabezpieczenie przy średnio wymagających pracach. Zamówisz je w dowolnym kolorze z palety barw RAL. W przypadku wątpliwości, jaki odcień wybrać, zachęcamy do skorzystania z naszego wzornika – zamów go w wersji papierowej, a zyskasz wgląd w dostępne kolory i unikniesz ryzyka pomyłki!

Gruntoemalia poliuretanowa, alkidowa i akrylowa – zalecane zastosowanie

W tej kategorii są dostępne gruntoemalie akrylowe, alkidowe i poliuretanowe, których przeznaczeniem jest ochrona podłoża metalowego przed korozją. Wykorzystasz je między innymi do malowania:

  • zbiorników (od zewnątrz) i kontenerów transportowych,
  • rurociągów,
  • elementów maszyn,
  • zmywalnych powierzchni ściennych,
  • konstrukcji stalowych, ocynkowanych i aluminiowych,
  • ogrodzeń,

Farby 3w1 stanowią świetną alternatywę dla antykorozyjnych systemów malarskich, składających się z podkładu gruntującego i farby nawierzchniowej. Łączą w sobie właściwości obu tych rozwiązań, mogą więc być stosowane samodzielnie, będąc wydajną i oszczędną propozycją do projektów wymagających szybkiej realizacji prac i skutecznej ochrony przed rdzą. W naszej ofercie są dostępne następujące produkty:

  • gruntoemalia poliuretanowa – stanowi ochronę podłoża przed działaniem wilgoci, wstrzymując rozwój korozji na określony czas. Jest to produkt dwuskładnikowy (baza + utwardzacz), dzięki czemu powłoka jest bardzo trwała i chemoodporna.
  • gruntoemalia akrylowa – zawiera fosforan cynku, który wykazuje działanie antykorozyjne, dzięki czemu hamuje namnażanie się ognisk rdzy i chroni podłoże przed jej szkodliwym działaniem,
  • gruntoemalia alkidowa – podobnie jak produkty przedstawione powyżej, również może być stosowana jako samodzielna warstwa bez konieczności uprzedniego gruntowania z wykorzystaniem podkładów.

Wszystkie oferowane farby są łatwe w aplikacji i wydajne – w zależności od powierzchni przeznaczonej do malowania, użyj metody natryskowej, wałka lub pędzla.

Wybierz farby 3w1 z naszej oferty i zabezpiecz podłoże przed rdzą!

Poszukując sprawdzonych środków antykorozyjnych, zaufaj profesjonalistom i postaw na produkty o zweryfikowanym składzie i potwierdzonej skuteczności. Przygotowaliśmy dla Ciebie gruntoemalie pochodzące od renomowanych producentów, specjalizujących się w tworzeniu farb do zastosowania w trudnych warunkach. Jeśli nie wiesz, na który produkt się zdecydować, chętnie pomożemy. Nasi doradcy dobiorą farby 3w1 do metalu odpowiadające wymaganiom Twojego projektu.

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone