Gruntoemalia przeciwrdzewna do C3

Szukasz skutecznego zabezpieczenia antykorozyjnego do środowiska ocenianego jako klasa C3? Jeśli podłoże narażone jest na działanie czynników atmosferycznych przyspieszających rozwój rdzy, wykorzystaj jeden z proponowanych produktów. W tej kategorii znajduje się farba do metalu 3w1, która łączy w sobie właściwości podkładu gruntującego i powłoki nawierzchniowej. Sprawdź, co wyróżnia oferowane gruntoemalie i kiedy warto je zastosować.

Farba 3w1 – najważniejsze właściwości

Udostępniamy farby do metalu 3w1, które stanowią kompozycję pigmentów, wypełniaczy i fosforanów cynku w rozpuszczalnikach organicznych, co czyni je efektywną ochroną przed rozwojem rdzy. Tworzona powłoka szybko schnie i jest odporna na warunki atmosferyczne – opady, zróżnicowane nasłonecznienie, zmienne temperatury, a nawet działanie soli morskiej w obszarach przybrzeżnych. Oferowane gruntoemalie wykazują doskonałą przyczepność do podłoża, nie spływają z pionowych powierzchni i stanowią ekonomiczne zabezpieczenie przy średnio wymagających pracach. Zamówisz je w dowolnym kolorze z palety barw RAL. W przypadku wątpliwości, jaki odcień wybrać, zachęcamy do skorzystania z naszego wzornika – zamów go w wersji papierowej, a zyskasz wgląd w dostępne kolory i unikniesz ryzyka pomyłki!

Gruntoemalia poliuretanowa, alkidowa i akrylowa – zalecane zastosowanie

W tej kategorii są dostępne gruntoemalie akrylowe, alkidowe i poliuretanowe, których przeznaczeniem jest ochrona podłoża metalowego przed korozją. Wykorzystasz je między innymi do malowania:

  • zbiorników (od zewnątrz) i kontenerów transportowych,
  • rurociągów,
  • elementów maszyn,
  • zmywalnych powierzchni ściennych,
  • konstrukcji stalowych, ocynkowanych i aluminiowych,
  • ogrodzeń,

Farby 3w1 stanowią świetną alternatywę dla antykorozyjnych systemów malarskich, składających się z podkładu gruntującego i farby nawierzchniowej. Łączą w sobie właściwości obu tych rozwiązań, mogą więc być stosowane samodzielnie, będąc wydajną i oszczędną propozycją do projektów wymagających szybkiej realizacji prac i skutecznej ochrony przed rdzą. W naszej ofercie są dostępne następujące produkty:

  • gruntoemalia poliuretanowa – stanowi ochronę podłoża przed działaniem wilgoci, wstrzymując rozwój korozji na określony czas. Jest to produkt dwuskładnikowy (baza + utwardzacz), dzięki czemu powłoka jest bardzo trwała i chemoodporna.
  • gruntoemalia akrylowa – zawiera fosforan cynku, który wykazuje działanie antykorozyjne, dzięki czemu hamuje namnażanie się ognisk rdzy i chroni podłoże przed jej szkodliwym działaniem,
  • gruntoemalia alkidowa – podobnie jak produkty przedstawione powyżej, również może być stosowana jako samodzielna warstwa bez konieczności uprzedniego gruntowania z wykorzystaniem podkładów.

Wszystkie oferowane farby są łatwe w aplikacji i wydajne – w zależności od powierzchni przeznaczonej do malowania, użyj metody natryskowej, wałka lub pędzla.

Wybierz farby 3w1 z naszej oferty i zabezpiecz podłoże przed rdzą!

Poszukując sprawdzonych środków antykorozyjnych, zaufaj profesjonalistom i postaw na produkty o zweryfikowanym składzie i potwierdzonej skuteczności. Przygotowaliśmy dla Ciebie gruntoemalie pochodzące od renomowanych producentów, specjalizujących się w tworzeniu farb do zastosowania w trudnych warunkach. Jeśli nie wiesz, na który produkt się zdecydować, chętnie pomożemy. Nasi doradcy dobiorą farby 3w1 do metalu odpowiadające wymaganiom Twojego projektu.

Oferta produktów

Sprawdź nasze poradniki
Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone