Podkłady na powierzchnie ocynkowane i aluminiowe

Szukasz podkładów na nietypowe podłoża, do których przyczepność jest utrudniona i wymaga zastosowania specjalistycznych środków? W tej kategorii znajdziesz odpowiednie produkty. To podkłady gruntujące o właściwościach adhezyjnych, sprawdzające się na powierzchniach aluminiowych i ocynkowanych – są one gładkie i śliskie, dlatego standardowe farby nawierzchniowe mogą do nich nie przylegać, co skutkuje odpryskiwaniem powłoki. Aby tego uniknąć, wybierz podkład do aluminium z naszej oferty.

Podkład na aluminium – najważniejsze właściwości decydujące o skuteczności

Celem zastosowania podkładów dostępnych w tej kategorii jest przygotowanie podłoża do malowania farbami nawierzchniowymi i zwiększenie przyczepności. Dzięki temu powłoka utrzymuje się przez dłuższy czas, nie odpryskuje i zapewnia doskonałe krycie. Ma to znaczenie zarówno z punktu widzenia estetyki, jak i zabezpieczenia podłoża przed działaniem czynników zewnętrznych. Specjalistyczny podkład adhezyjny charakteryzuje się następującymi właściwościami:

  • poprawia przyczepność gładkich i nieporowatych powierzchni – to bardzo ważne, ponieważ takie podłoża uniemożliwiają przyleganie farby, przez co wygląda ona nieestetycznie i nie kryje w odpowiednim stopniu,
  • jest łatwy w aplikacji – nałożysz go wałkiem, pędzlem lub natryskiem, w zależności od wielkości malowanej powierzchni i indywidualnych warunków panujących w miejscu pracy,
  • szybko schnie – dzięki temu nie musisz długo czekać na gotowość podłoża do przemalowania farbą nawierzchniową, co znacznie przyspiesza realizację Twojego projektu, wpływa więc na satysfakcję inwestora,
  • wzmacnia podłoże – nie tylko przygotowuje je do krycia, lecz zabezpiecza też przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych,
  • wykazuje działanie penetrujące – wnika w głębsze warstwy i wypełnia luki, tworząc dodatkową stabilizację dla podłoża.

Grunt do aluminium – zastosowanie środków z naszej oferty

Kiedy warto wykorzystać podkład na aluminium i inne nietypowe powierzchnie? Jeśli planujesz malowanie podłoża wykonanego ze stali ocynkowanej, metalu, jak również ceramiki, kafli, miedzi, szkła i twardego PVC. Wszystkie te materiały charakteryzują się niską porowatością, dlatego bezpośrednie nakładanie na nie farby nawierzchniowej to nieefektywny zabieg. Bez wykorzystania środka gruntującego powłoka będzie się łuszczyć, a jej fragmenty mogą odpryskiwać, co nie tylko wygląda nieestetycznie, lecz także stanowi zagrożenie dla stanu technicznego podłoża.

W naszej ofercie znajdziesz też podkład adhezyjny do doszczelniania i stabilizowania tynków, betonu, gipsu i zaprawy. Jest on niezwykle skuteczny na starych tynkach, ponieważ nie wymaga ich gruntownego oczyszczania. Wiąże ewentualne pozostałości starej farby, przygotowując powierzchnię do położenia nowej powłoki.

Szukasz podkładów gruntujących na powierzchnie aluminiowe i ocynkowane? Wybierz produkty z naszej oferty!

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie podkład na ocynk i aluminium. Sprawdzi się on również do stali nierdzewnej i innych nietypowych podłoży. Jeśli nie wiesz, na który produkt się zdecydować, z chęcią pomożemy Ci podjąć decyzję! Oferujemy doradztwo merytoryczne, udzielamy szczegółowych informacji o poszczególnych środkach gruntujących – dzięki temu masz pewność, że wykonasz planowane prace skutecznie. Wybierz grunt do aluminium i ocynku pozwalający Ci na szybką realizację pracy i zwiększający przyczepność do nieporowatych powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i w budynkach.

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone