Wodny grunt do posadzek betonowych

Grunt posadzkowy wodorozcieńczalny

Chcąc skutecznie zabezpieczyć podłoże betonowe, postaw na grunt wodny – bezrozpuszczalnikowy, bezzapachowy i zapewniający trwałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem środków chemicznych. W tej kategorii znajdziesz wodorozcieńczalne produkty epoksydowe wyróżniające się wysoką przyczepnością i uniwersalnością zastosowania – mogą być aplikowane na różne materiały, nie tylko beton. Sprawdź, co je charakteryzuje!

Wodny podkład do posadzek betonowych – poznaj jego kluczowe właściwości

Wśród najważniejszych cech produktów prezentowanych w tej kategorii należy wymienić przede wszystkim:

  • zwiększenie przyczepności i ujednolicenie chłonności podłoża – grunt wodny wykorzystasz pod nawierzchniowe systemy epoksydowe oraz wodoszczelne systemy polimocznikowe,
  • możliwość wykorzystania jako podkład pod uszczelniacze oraz w celu stabilizowania starych posadzek,
  • możliwość aplikacji na pianie PUR,
  • wysoką twardość oraz odporność na ścieranie,
  • produkt bezrozpuszczalnikowy – nie wydziela drażniących zapachów podczas aplikacji i może być stosowany w pomieszczeniach,
  • możliwość aplikowania na zawilgocone podłoża betonowe.

Zadbaj o powierzchnie betonowe z wodorozcieńczalnymi produktami z naszej oferty!

W naszym asortymencie znajdziesz wzmacniający podkład wodny do betonu, który polecamy szczególnie do stosowania na konstrukcjach betonowych w celu ich zabezpieczenia przed uszkodzeniami – zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Przeznaczenie prezentowanych produktów jest szerokie, dlatego – jeśli nie masz pewności, czy wybierasz dobre wyroby do swojego projektu – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci podjąć trafną decyzję.

Oferta produktów

Grunt do stosowania na różnego rodzaju podłoża: beton, tynk, gips, cegły, drewno i materiały drewnopodobne, płyty karton-gipsowe. Po położeniu tworzy przezroczystą warstwę. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń pod farby epoksydowe wodorozcieńczalne. 

Od 97,17 zł
Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone