TrokenTech – naszą misją jest Twoja satysfakcja

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2012 roku – specjalizujemy się w sprzedaży chemii budowlanej pochodzącej od producentów polskich i zagranicznych. Współpracując ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami możemy zapewnić Ci kompleksowe rozwiązania oraz preparaty o zweryfikowanej jakości. Prowadzimy sklep internetowy z wysyłką na terenie całego kraju i za granicę, a także trzy punkty stacjonarne – we Wrocławiu, Katowicach i w Warszawie.

Poznaj szeroką gamę produktów, które oferujemy

Jako dystrybutor chemii budowlanej starannie kompletujemy asortyment obejmujący przede wszystkim płynne membrany do hydroizolacji dachów krytych papą, metalowych i betonowych, żywice posadzkowe, środki antykorozyjne i systemy ogniochronne. Znajdziesz u nas farby specjalistyczne, w tym nowoczesne farby fotokatalityczne o właściwościach bakteriobójczych. To także tradycyjne produkty przeznaczone do malowania ścian we wnętrzach mieszkalnych.

Co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest kompleksowe wsparcie Twojego projektu na każdym etapie jego realizacji. Oznacza to, że swojej działalności nie ograniczamy wyłącznie do sprzedaży – zatrudniamy profesjonalistów, którzy służą doradztwem technicznym, pomagają dobrać odpowiednie produkty, a w przypadku dużych realizacji wspierają praktycznie, przyjeżdżając do Ciebie, jeśli trzeba merytorycznie wesprzeć prace na miejscu.

Dzięki stałej współpracy z europejskimi producentami mamy możliwość dostarczać naszym klientom również trudno dostępne środki, jakich nie kupisz w marketach ogólnobudowlanych! Cenimy oryginalne, nietypowe wyzwania i chcemy ułatwić Ci realizację innowacyjnych projektów.

Tylko sprawdzone produkty

Sprowadzamy dla Ciebie wyroby od około 10 różnych firm, których stabilna pozycja na rynku stanowi potwierdzenie jakości oferowanego asortymentu. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów greckiej marki Neotex na terenie Polski. Stale rozbudowujemy asortyment, chcąc jak najtrafniej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Planujesz remont, prowadzisz firmę budowlaną, zarządzasz nieruchomością? Zgłoś się do nas, a razem wybierzemy odpowiednie produkty, które usprawnią Twoją pracę.

Dołącz do grona zadowolonych klientów (źrodło: wizytówki firmowe w Google Business):

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Dachy

Posadzki

Tarasy

Inne