Miejscowa naprawa dachów

Jeśli ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne nie można wykonać kompleksowej naprawy dachu, warto zastosować jeden z poniższych środków. Są to preparaty, które można stosować nawet na wilgotne podłoża. Przy ich użyciu można zatamować lokalne przecieki, dzięki czemu szkody nie będą postępowały.

Naprawa dachu - uszczelnienie:

Uszczelnienie dachu ma na celu zabezpieczenie powierzchni dachu przed czynnikami zewnętrznymi i jest szczególnie ważne w miejscach takich jak połączenia blacharskie, miejsca przy kominach czy rurach spustowych, w których powstają przecieki i nieszczelności.

Ważne jest, aby przed rozpoczęciem prac nad uszczelnieniem dachu dokładnie przeanalizować, stan jego pokrycia oraz rodzaj uszkodzeń i dobrać odpowiedni produkt. Najczęstszymi uszkodzeniami pokrycia dachowego są drobne ubytki w powierzchni dachu, rysy, czy pęcherze.

W naszej ofercie posiadamy produkty, które sprawdzą się w przypadku napraw związanych z wypełnianiem punktowych uszkodzeń dachu m.in. szczelin czy łączeń. 

Do tego rodzaju uszkodzeń polecamy:

Naprawy punktowe - złe warunki atmosferyczne:

Jeżeli szukasz produktów, dzięki którym będziesz w stanie w szybki i prosty sposób dokonać naprawy uszkodzeń punktowych dachu, nawet podczas złych warunków atmosferycznych, zastanów się nad zakupem specjalnych preparatów.

W swojej ofercie posiadamy produkty przeznaczone do punktowej naprawy powierzchni dachowych, które bez obaw można aplikować nawet podczas deszczu, nie martwiąc się przy tym o zmniejszenie ich właściwości.

Polecane przez nas produkty:

  • Fillcoat - masa uszczelniająca do nakładania pędzlem. Można stosować na różnorodnych podłożach, nawet podczas deszczu.
  • Fillcoat Fibres - masa dodatkowo wzmocniona włóknami. Zalecana, jeśli na podłożu występują widoczne spękania, które należy zmostkować
  • LeakSeal - guma w sprayu, do napraw rynien, obróbek. Bardzo łatwo i szybko mostkuje spękania
Wybierz podkategorię:

Oferta produktów

Łatwy w użyciu preparat przeznaczony do naprawy wymagających powierzchni. Zabezpiecza pęknięcia i wypełnia małe otwory poprzez tworzenie gumowej warstwy ochronnej. Do przemalowania farbą lateksową lub olejną.

Od 148,99 zł
FAQ: Miejscowa naprawa dachów

Różne masy, w zależności od składu, wysychają w różnym tempie. Na czas schnięcia wpływ mają również warunki atmosferyczne. Szybciej będą wysychać produkty na bazie rozpuszczalnika, takie jak Fillcoat i Fillcoat Fibres, które można nakładać nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Czas schnięcia nie jest równoznaczny z czasem po jakim można przemalować produkt - ten zazwyczaj jest dłuższy i przykładowo w przypadku Fillcoatu wynosi 6 tygodni. Masy uszczelniające które można szybciej przemalować to: Jointex - elastyczna masa akrylowa na bazie wody. Może być przemalowywana po 24h powłokami wodorozcieńczalnymi. Neotex PU Joint - elastyczny uszczelniacz poliuretanowy na bazie rozpuszczalnika. Może być przemalowywany po 3-4 dniach dowolnymi powłokami.

Masy uszczelniające stosujemy bezpośrednio na podłoże. Można je stosować na różnorodne powierzchnie budowlane takie jak papa, obróbki blacharskie, beton, cegły itp. Masę wybieramy w zależności od warunków atmosferycznych oraz tego czy ma zostać później przemalowana czy nie.

Jeśli dziury są bardzo głębokie to można je wypełnić np. poliuretanową pianką montażową, a następnie pokryć jedną z mas uszczelniających. Warto takie miejsce dodatkowo wzmocnić włókniną Neotextile.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone