Antykorozyjne farby wysokocynkowe

Produkty wysokocynkowe, czyli farby i spraye do galwanizacji, o wysokiej zawartości pyłu cynkowego. Mają działanie antykorozyjne. Nakładane na czystą stal tworzą z podłożem wiązanie katodowe doskonale chroniąc powierzchnię. Niektóre z produktów dodatkowo są odporne na działanie wysokich temperatur. Mogą być stosowane do uzupełniania powłoki cynkowej np. po spawaniu konstrukcji. Bardzo dobrze sprawdzą się również przy niewielkich pracach, np. do zabezpieczania barierek czy ogrodzeń.

W swojej ofercie posiadamy:

Ocynk na zimno Galva Zinc do galwanizacji na zimno, szybkoschnący. Przeznaczony do większych powierzchni, do nakładania pędzlem. Nadaje się do użycia jako farba gruntująca, jak i ostateczna warstwa.

Galva Zinc-Alu pod pędzel do aplikacji na nowe, oczyszczone, wypiaskowane lub galwanizowane powierzchnie, szybkoschnący.

Tioxokor-G3 Farba wysokocynkowa służy do profesjonalnego wykonywania zabezpieczeń antykorozyjnych przedmiotów stalowych i żeliwnych. Zalecany do gruntowania podłoża jako pierwsza warstwa.

Spray Galva-Zinc to grunt w sprayu o wykończeniu szary-mat, do zabezpieczania spawów.

Spray Galva-Zinc-Alu szybkoschnący podkład i farba nawierzchniowa w jednym.

Galva Expresse Szybkoschnący cynk podkład o wykończeniu szary-mat.

Wybierz podkategorię:

Oferta produktów

FAQ: Antykorozyjne farby wysokocynkowe

Farby cynkowe powinny być aplikowane na czyste podłoże stalowe. Nie chodzi jedynie o jego odtłuszczenie, ale także o oczyszczenie z rdzy. Farba cynkowa, aby zapewniała działanie antykorozyjne, musi być aplikowana na czysty, goły metal - tylko wtedy wytworzy z podłożem wiązanie katodowe i będzie skuteczna.

Nie ma takiej konieczności, farby cynkowe mogą być samodzielnymi, końcowymi powłokami nawierzchniowymi. Jeśli jednak mają zostać przemalowane to trzeba pamiętać o wybraniu farby nawierzchniowej, która może być stosowana na podłoża ocynkowane.

Farby cynkowe, o wysokiej zawartości pyłu cynkowego, mają bardzo wysoką gęstość. Mówiąc prosto - są ciężkie. Dlatego też aplikuje się je raczej pędzlem niż natryskiem. Niektóre produkty dopuszczają aplikację natryskiem wysokociśnieniowym. Informacja ta jest zawarta w karcie technicznej każdego produktu. Przy aplikacji bardzo ważne jest produkt dokładnie wymieszać - ciężki pył cynkowy opada na dno. Farbę należy mieszać od czasu do czasu również podczas aplikacji.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone