Dekoracyjne płatki do posadzek

W tej kategorii znajdziesz dekoracyjne płatki uatrakcyjniające wygląd posadzek żywicznych. Z powodzeniem mogą być stosowane wewnątrz budynków, jak i na tarasach lub balkonach. Dzięki dostępności wielu kolorów oraz rozmiarów płatków możesz uzyskać oryginalne wzory, które estetycznie ozdobią pomieszczenia.

Sprawdź naszą ofertę płatków dekoracyjnych i wybierz kolor oraz rodzaj płatków pasujący do Twojego wnętrza i posadzek żywicznych.

Płatki dekoracyjne - funkcjonalne rozwiązanie:

Płatki dekoracyjne to wielofunkcyjne rozwiązanie, które może być zastosowane w różnego rodzaju pomieszczeniach m.in. halach produkcyjnych, sklepach, biurach czy garażach. Aplikacja płatków zwiększa trwałość powierzchni, zapewnia dodatkową ochronę, a także zwiększa odporność na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Kolejną zaletą takiego rozwiązania, jest łatwość w czyszczeniu posadzki, dzięki czemu, płatki dekoracyjne są idealną opcją do pomieszczeń wymagających regularnego sprzątania. Płatki świetnie sprawdzą się również w łazienkach, kuchniach czy pokojach hotelowych. Dekoracyjne płatki do posadzek można zastosować zarówno wewnątrz na posadzkach epoksydowych, jak i na zewnątrz, aplikując je na posadzki poliuretanowe np. przy wykończeniu tarasów i  balkonów.

Oryginalne wykończenie wnętrza dzięki płatkom dekoracyjnym: 

Dekoracyjne płatki do posadzek to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również popularny element wykończenia poprawiający wygląd posadzki, nadający jej wyjątkowego charakteru, dopasowanego do rodzaju i przeznaczenia danego pomieszczenia.

Zazwyczaj płatki wykonane są z takich materiałów jak żywica epoksydowa, czy żywica poliuretanowa

Pprzeznaczone są do stosowania na posadzkach żywicznych. Płatki dekoracyjne dostępne są w wielu kolorach i kształtach, które można mieszać ze sobą w dowolny sposób, tak aby uzyskać dodatkowy efekt dekoracyjny. Płatki dekoracyjne rozrzucone na posadzkę żywiczną poprawiają jej wygląd, maskując nierówności i wszelkie inne niedoskonałości podłoża. Taka forma dekoracji świetnie sprawdzi się w przypadku pomieszczeń wewnętrznych, które pełnią funkcję reprezentacyjną np. recepcje, sale konferencyjne.

W swojej ofercie posiadamy opakowania płatków dekoracyjnych, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Oferta produktów

Przeczytaj więcej o...

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone