Lowicyn

Czym pomalować blachę ocynkowaną? Jaka jest dobra farba wodorozcieńczalna na dach? To dwa z wielu pytań, które zadają nam klienci szukający optymalnego rozwiązania na dachy kryte blachą. Na rynku farb znajduje się szereg rozwiązań, których ilość może przysporzyć przysłowiowego bólu głowy. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które łączą w sobie większość najpopularniejszych oraz najpraktyczniejszych rozwiązań.

Farba Lowicyn - wszystko czego potrzebujesz

Częstym dylematem, z którym mierzy się klient, jest wybór wykończenia powłoki dachowej. Na pewno zastanawiasz się jaki kolor wybrać. Do tego dochodzą różne rodzaje wykończenia, mat, półmat oraz połysk. Trudno jest znaleźć produkt, który spełni wszystkie oczekiwania. Często zdarza się, że producenci proponują pojedyncze rozwiązania i nie ma zbyt dużego wyboru. Na szczęście nie musisz już więcej wybierać i zastanawiać się nad kilkoma producentami, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w gamie farb Lowicyn.

Malowanie dachu gruntoemalią

Lowicyn to jednoskładnikowa farba poliwinylowa do malowania dachów krytych stalą ocynkowaną. Skutecznie chroni przed korozją, a dodatkowo zapewnia miły dla oka efekt dekoracyjny. Powłoka matowa dostępna w wielu kolorach z palety RAL. Produkt odporny na niszczące działanie warunków atmosferycznych. Gruntoemalia Lowicyn posiada atest PZH. Powstała na bazie rozpuszczalnika, aplikacja możliwa wałkiem, pędzlem oraz natryskiem.

Lowicyn-Sx – wykończenie w połysku

Jeżeli interesuje Cię wykończenie w połysku to idealnym rozwiązaniem będzie Lowicyn-Sx. Jest to jednoskładnikowa farba poliwinylowa do bezpośredniego stosowania na powierzchnie ocynkowane. Dodatkowo ten produkt świetnie sprawdzi się jako farba do aluminium. Lowicyn-Sx bardzo dobrze chroni podłoże przed działaniem czynników atmosferycznych. Farba dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.

eko-Lowicyn – ekologiczna farba w półmacie

Jeżeli potrzebujesz produktu, który będzie wodorozcieńczalny, przyjazny dla środowiska, a mycie narzędzi po wykonanej pracy będzie mogło odbyć się przy użyciu to wody, to propozycją dla Ciebie jest eko-Lowicyn. Wspomniana farba idealnie nada się do malowania dachów krytych aluminium oraz ocynkiem. Produkt zapewnia wykończenie w półmacie. W przypadku aplikacji na stal najpierw należy zastosować grunt Metakor lub farbę poliwinylową przeciwrdzewną Lowikor-2. eko-Lowicyn dostępny jest w bogatej ofercie kolorystycznej.

Jak dobrze malować dach?

Przed nałożeniem jakiejkolwiek farby nawierzchniowej konieczne jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Powierzchnię należy umyć i odtłuścić. W tym celu wybierz środek Emulsol RN-1, który sprawdzi się w przypadku większości podłoży, takich jak stal czarna, ocynkowana, czy nawet tworzywa sztuczne.

Po przygotowaniu podłoża można przejść do aplikacji, która w przypadku farb na dach Lowicyn jest niezwykle prosta. Z racji tego, iż są to gruntoemalie, to w większości przypadków nie wymagają osobnego gruntowania. Farby aplikujemy przy użyciu wałka, pędzla lub natrysku.

Jak widzisz decydując się na farby Lowicyn do dachów krytych blachą otrzymujesz produkty, które trwale zabezpieczą powierzchnię, ale również spełnią Twoje oczekiwania co do stopnia połysku powłoki. Jeżeli szukasz jakiegoś konkretnego koloru, to skontaktuj się z nami.

Oferta produktów

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone