Neotex

Neotex to grecka firma, która została założona w 1959, a dziś jest jednym z wiodących producentów specjalistycznej chemii budowlanej. Z firmą współpracujemy od 2015 roku i obecnie jesteśmy ich wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Neotex wyróżnia się nie tylko bardzo wysoką jakością proponowanych materiałów i innowacyjnością, ale również doskonałym wsparciem w kwestiach technicznych. Wszystko to wpływa na fakt, że produkty te są szeroko rozpoznawalne i doceniane, nie tylko na rynkach europejskich, ale także w Azji, Afryce i Ameryce.

W ofercie tego producenta znajdziesz między innymi:

Neotex to wiodący producent płynnych membran hydroizolacyjnych

W ofercie firmy Neotex znajdziesz 3 rodzaje płynnych membran hydroizolacyjnych: akrylową Neoroofpoliuretanową Neoproof PU W-40 oraz membrany polimocznikowe do aplikacji na zimno z linii Neoproof Polyurea. Wszystkie te produkty charakteryzują się bardzo długimi okresami trwałości – od 11 do nawet ponad 25 lat! Szeroka gama produktów o bardzo dobrych parametrach mechanicznych pozwala zabezpieczyć różnorodne podłoża i dobrać odpowiednie rozwiązanie dla najbardziej wymagających projektów.

Neotex hydroizolacyjne membrany w płynie

Membrany w płynie produkcji Neotex przeszły bardzo dokładne badania w komorze starzeniowej, gdzie zostały poddane promieniowaniu UVB, spryskiwaniu wodą, a także kondensacji pary wodnej. Dzięki temu, oraz dzięki wieloletniej obecności na rynkach w różnych strefach klimatycznych, możesz mieć pewność że Twój dach zostanie doskonale zabezpieczony.

Posadzkowe żywice epoksydowe, poliuretanowe i polimocznikowe od sprawdzonego producenta

Oprócz płynnych membran dachowych, drugą ważną gałęzią w ofercie firmy Neotex są żywice posadzkowe. Znajdziesz tutaj nie tylko tradycyjne żywice epoksydowe czy poliuretanowe, ale także innowacyjne, szybkoschnące żywice polimocznikowe z linii Neodur Fast Track. Ciekawym rozwiązaniem są również żywice z linii dekoracyjnej – metaliczna wylewka samopoziomująca czy brokatowa farba na bazie żywicy epoksydowej.

Dzięki szerokiej gamie żywic posadzkowych możesz mieć pewność, że znajdziesz system odpowiedni dla siebie. Nie bez znaczenia jest tutaj dostępność różnorodnych żywic gruntujących, które sprawdzą się w nietypowych i trudnych sytuacjach, takich jak wilgotny betonkrótki czas na malowanie czy też wilgoć podciągająca kapilarnie.

Produkty Neotex to gwarancja udanego projektu

W ofercie firmy Neotex znajdziesz produkty dzięki którym z powodzeniem rozwiążesz następujące problemy:

  • hydroizolacja dachów krytych papą, gontem, pianą PUR, stropodachów betonowych, pokrytych gorącymi polimocznikami czy też krytych blachą
  • zabezpieczenie posadzek betonowych żywicą
  • szczelne malowanie zbiorników technicznych, a także basenów
  • hydroizolacja tarasów i balkonów

Systemy te sprawdzą się nie tylko w przypadku dużych projektów przemysłowych, ale również na mniejszych, prywatnych obiektach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że odpowiednio dobrane powłoki będą trwałe i spełnią swoje zadanie.

Farba dwuskładnikowa, epoksydowa do basenów betonowych, metalowych i poliestrowych, a także do zbiorników i fontann. Odporna na wodę i chemikalia oraz promieniowanie UV, chlor i temperaturę. Hydroizolacyjna powłoka basenowa, która doskonale doszczelnia podłoże i zapobiega przesiąkaniu wody.

Od 115,42 zł
Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone