Oferujemy internetową sprzedaż profesjonalnej chemii budowlanej z dostawą do Twojego miasta. Mieszkasz w Zielonej Górze i szukasz profesjonalnej chemii budowlanej o konkretnych właściwościach? Nie kupuj w ciemno! U nas znajdziesz farby specjalistyczne do zadań specjalnych, których skuteczność jest potwierdzona stosownymi atestami i certyfikatami. To produkty, które zamówisz online w hurtowych ilościach. Pochodzą one od światowych firm, tworzących najlepsze wyroby cenione w branży. W naszej firmie starannie je selekcjonujemy, abyś miał szansę zaopatrzyć się wyłącznie w sprawdzone środki do malowania i impregnacji.

Rozbudowana oferta dla Ciebie

Oferujemy produkty do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego, w tym preparaty dedykowane powierzchniom stalowym, betonowym, elewacjom i posadzkom. Każdy z nich wyróżnia się określonym przeznaczeniem, a jego skład jest starannie skomponowany, aby zapewniać maksymalną skuteczność. Planujesz prace w Zielonej Górze? Niezależnie od tego, czy realizujesz je we wnętrzach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, publicznych lub w siedzibie firmy – jakość i efektywność Twoich działań zależy od środków, jakie kupisz. Pomożemy Ci wybrać najlepsze!

Zamawiaj online z dostawą do Zielonej Góry

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną, a dla klientów z Zielonej Góry udostępniamy możliwość zamawiania przez internet z dostawą pod wskazany adres. Wybierz potrzebne preparaty i narzędzia, zamów i czekaj, a my natychmiast wyślemy je do Ciebie. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzasz czas – wszystkie produkty znajdziesz w jednym miejscu – i pieniądze – gwarantujemy niskie ceny!

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Zielonej Góry i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Bardzkiej 60 we Wrocławiu.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 71 794 43 44

biuro@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl