Jako dystrybutor profesjonalnej chemii budowlanej we Wrocławiu i okolicach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jest ona kierowana do przedstawicieli firm budowlanych i przedsiębiorców, właścicieli obiektów sportowych, usługowych i publicznych. Dzięki innowacyjnym technologiom producenci tworzą dla Ciebie wyroby o imponujących właściwościach – my wyszukujemy najlepsze z nich i umieszczamy w naszym asortymencie, abyś mógł szybko wykorzystać je w swojej pracy.

Zaopatrz się w preparaty do zadań specjalnych

Farby, impregnaty, środki konserwacyjne i zabezpieczające to szeroka oferta produktów, które – jako wykonawca z Wrocławia – możesz nabyć stacjonarnie lub drogą internetową. Wybierz preparaty, które najtrafniej odpowiadają na indywidualne potrzeby, a jeśli się wahasz, skorzystaj ze wsparcia merytorycznego naszego działu doradztwa technicznego. Z nim z pewnością uda Ci się zaopatrzyć w najlepsze produkty o odpowiednich właściwościach.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Asortyment obejmuje żywice posadzkowe i membrany w płynie, farby o parametrach bakteriobójczych, grzybobójczych, antykorozyjnych, w tym również środki dopuszczone do kontaktu z żywnością i wodą pitną. Znajdziesz tutaj też produkty do hydroizolacji balkonów i tarasów, a także środki antykorozyjne do mostów. 

Specjalistyczne farby możesz wykorzystać je w pomieszczeniach i na zewnątrz, są to bowiem również produkty do malowania ogrodzeń, posadzek, a także zbiorników wodnych. Zapewniamy również kompleksowe wyposażenie w materiały pomocnicze, akcesoria i narzędzia do przygotowania podłoża oraz aplikacji wybranych preparatów.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Wrocławia i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Bardzkiej 60 we Wrocławiu.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 71 794 43 44

biuro@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl