Mieszkasz w Warszawie i potrzebna Ci specjalistyczna chemia budowlana do zadań specjalnych? Doskonały wybór! W naszej hurtowni znajdziesz wysokiej jakości asortyment, wyselekcjonowany spośród oferty europejskich producentów. To produkty o imponujących właściwościach – antykorozyjne, bakteriobójcze, grzybobójcze, ogniotrwałe oraz dopuszczone do kontaktu z żywnością i wodą pitną! Fenomenem są farby fotokatalityczne, które same się oczyszczają pod wpływem działania promieni słonecznych. Jako pasjonaci branży malarskiej śledzimy nowinki, aby zapewnić Ci dostęp do najlepszych środków na rynku.

Kupuj online lub stacjonarnie w Warszawie

Prowadzimy hurtownię internetowąy z farbami specjalistycznymi, a swoją siedzibę stacjonarną mamy w Warszawie – odwiedź nas i przekonaj się o jakości produktów, które oferujemy. Z chęcią doradzimy Ci najodpowiedniejsze rozwiązania do Twojego projektu, pomożemy dobrać skuteczny system malarski i podpowiemy, jak go zastosować. Nasi profesjonaliści służą kompleksowym wsparciem merytorycznym, aby Twoje zakupy były w pełni satysfakcjonujące.

Oferta dla klientów indywidualnych i nie tylko

Bogaty wybór preparatów i farb specjalistycznych w Warszawie to propozycja dla firm budowlanych, ale również dla deweloperów, przedsiębiorców i właścicieli obiektów użyteczności publicznej. Zapewniamy różnorodny asortyment, który sprawdzi się do wymagających zadań i eksploatacji nawet w trudnych warunkach. Kupisz u nas farby do ścian, posadzek, ogrodzeń, dachów i preparaty do mostów – nie zwlekaj i sprawdź sam!

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Warszawy i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 717 026 346

kontakt@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl