Potrzebujesz kompleksowego wyposażenia w chemię budowlaną? W naszej hurtowni internetowej farbyspecjalistyczne.pl zamówisz potrzebne produkty online z dostawą do Torunia. To nie tylko preparaty do malowania, lecz także akcesoria do ich aplikacji oraz do przygotowania podłoża. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość – są one zweryfikowane pod kątem parametrów wytrzymałościowych, pochodzą od sprawdzonych i cenionych w branży firm z całej Europy. Dzięki temu spełniają najwyższe oczekiwania – możesz im zaufać.

Kupuj w sprawdzonej firmie z rozbudowaną ofertą

Dla naszych klientów z Torunia skompletowaliśmy w jednym miejscu szereg produktów o zróżnicowanych właściwościach. Szybko i bez trudu znajdziesz potrzebne środki do malowania wewnątrz obiektów, a także przeznaczone do zastosowania na świeżym powietrzu. Oferujemy preparaty do powierzchni metalowych, betonowych, posadzek, elewacji, dachów, mostów i innych konstrukcji. Wiele z nich wyróżnia się specyficznymi właściwościami – bakteriobójczymi, grzybobójczymi, antykorozyjnymi. 

Nowoczesne farby specjalistyczne w Toruniu

Czysta i zadbana ściana gwarantuje perfekcyjną estetykę wnętrza. Jak jednak doskonale wiesz, po kilku miesiącach każda powierzchnia brudzi się i traci ładny wygląd.  Oferujemy innowacyjne farby fotokatalityczne, które same się oczyszczają pod wpływem działania światła! Wykorzystasz je w dużych inwestycjach, jeśli wykańczasz obiekty użytku publicznego. Zamawiaj online na terenie Torunia i okolic.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Torunia i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl