Teluria

Teluria to czeski producent farb i lakierów, który może pochwalić się ponad 100 letnią historią. Z firmą współpracujemy od 2015 roku w zakresie farb antykorozyjnych. Firma stawia na wysoką jakość oraz różnorodność swoich produktów. Charakteryzuje je nie tylko doskonałe krycie, ale również długie okresy trwałości powłok. Bardzo dużą zaletą jest dostępność na miejscu mieszalnika - w naszych oddziałach wymieszamy dla Ciebie farby w dowolnym kolorze z palety RAL oraz w wielu kolorach z palety NCS.  W naszej ofercie znajdziesz farby antykorozyjne:

  • alkidowe
  • poliwinylowe
  • epoksydowe
  • poliuretanowe

Każdy z tych produktów możemy na miejscu od ręki wybarwić na wybrany przez Ciebie kolor.

Z farbami firmy Teluria wykonasz zabezpieczenie nawet do klasy korozyjności C5

Produkty Telurii są bardzo chętnie stosowane przez firmy zajmujące się profesjonalnym malowaniem antykorozyjnym, w tym na wysokościach. Dzięki szerokiej gamie produktów możemy tworzyć systemy malarskie, które będą odporne nawet w środowisku o klasie korozyjności C5! Wszystko to dzięki powłokom o wysokiej zawartości części stałych, w tym farbie epoksydowej z miką żelaza Telpox PM 150. Nie bez znaczenia jest doskonała odporność chemiczna proponowanych rozwiązań.

Teluria malowanie kładki Piaskowej we Wrocławiu

Farby antykorozyjne od sprawdzonego producenta do profesjonalnych wymalowań i różnorodnych zastosowań

W ofercie firmy Teluria znajdziesz nie tylko typowe farby antykorozyjne, ale również niszowe rozwiązania takie jak system malarski stworzony specjalnie do malowania kontenerów. Farby nie zaciekają na krawędziach i zamkach, są odporne na uderzenia, a dodatkowo specjalnie dobrane składniki zapewniają, że bez problemu nałożysz je natryskiem bez efektu tzw. odkurzu.  Innym ciekawym rozwiązaniem jest gruntoemalia poliuretanowa czy też poliwinylowa, które można nakładać metodą “mokro na mokro” - drugą warstwę aplikujemy już po 20-30 minutach! W projektach, w których liczy się czas (np. w wytwórniach elementów stalowych) warto zwrócić uwagę na szybkoschnącą gruntoemalię alkidową Telkyd S 200 TM.

Produkty firmy Teluria to rozwiązania również dla klientów indywidualnych

Mimo, że farby antykorozyjne producenta Teluria zostały stworzone z myślą o projektach przemysłowych, to sprawdzają się również w zastosowaniach prywatnych. Dzięki szerokiej gamie kolorów bez problemu dobierzesz barwę pasującą do Twojej elewacji czy obróbek blacharskich. Gruntoemalia poliwinylowa Telkyd S 220 to z kolei doskonałe rozwiązanie do pomalowania dachu z blachy ocynkowanej czy aluminiowej. Powłoka jest trwała, odporna na zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone