Technima Central

Technima to firma założona w 1962 jako Soppec, który obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek firmy. Współcześnie jest jednym z wiodących producentów aerozoli na świecie, wybieranych chętnie zarówno przez konsumentów jak i przez profesjonalistów. Firma zaopatruje takie sektory jak leśny, budowlany, znakowanie, konserwacja przemysłowa i eventy. Technima posiada 9 nowoczesnych linii produkcyjnych, dzięki czemu jest w stanie wytworzyć nawet 65 milionów aerozoli rocznie. Do grupy należy łącznie 8 podmiotów, z czego 7 znajduje się w Europie (między innymi Technima Central czy Technima Italia), a 1 w Ameryce Północnej (Soppec-Inc). Firma ma swój dział badawczo-rozwojowy co zapewnia dbałość o jakość produktów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Technima to dostawca wysokiej jakości sprayów do malowania linii

Spraye Tracing występują w dwóch wykończeniach - mat i połysk (wersja Tracing Plus). Sprayami można znakować różne powierzchnie, takie jak beton, kostka brukowa, asfalt czy boiska trawiaste. Sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Charakteryzuje je krótki czas schnięcia i bardzo dobra przyczepność do różnorodnych podłoży.

technima spray do linii

Systemowy wózek do malowania linii i uchwyt od producenta sprayów

Produkty firmy Technima można stosować w zestawie z systemowym wózkiem do malowania linii, który jest łatwy w obsłudze i znacznie usprawni malowanie linii. Sprayami można malować również symbole przy pomocy szablonów - przy takim zastosowaniu doskonale sprawdzi się uchwyt do sprayów.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone