NA POPRZEDNICH SZKOLENIACH…

W tej sekcji udostępniamy materiały dla architektów i projektantów. Przygotowaliśmy je z myślą o profesjonalistach poszukujących merytorycznych informacji oraz potrzebujących dowiedzieć się więcej o produktach wykorzystywanych w swoich projektach. To skarbnica wiedzy technicznej, w której z łatwością znajdziesz kluczowe dane. Zachęcamy do  korzystania z nich podczas tworzenia projektów. 

Kompleksowa wiedza w jednym miejscu

Stworzyliśmy tę sekcję, aby ułatwić Ci przygotowanie projektów i specyfikacji przetargowych. Wystarczy, że zajrzysz tu, aby odnaleźć niezbędne informacje techniczne o produktach, których zamierzasz użyć w swoim projekcie. Dowiesz się o ich przeznaczeniu, zalecanych warunkach użytkowania, parametrach technicznych oraz zyskasz dostęp do dokumentacji. Prezentujemy tu także przekroje, żeby ułatwić Ci poprawne użycie naszych produktów – na ich podstawie zweryfikujesz ułożenie poszczególnych warstw, dzięki czemu dowiesz się, w jakiej kolejności należy aplikować artykuły składające się na dany system.

Pomóż nam rozwijać tę sekcję – zachęcamy do kontaktu!

Stawiamy na rozwój, dlatego ta sekcja będzie rozbudowywana – zaglądaj tu regularnie, aby pozostawać na bieżąco, ponieważ z czasem pojawi się tu coraz więcej cennej wiedzy! Szukasz informacji technicznych, których nie ma na stronie? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się uzupełnić prezentowaną bazę o potrzebną Ci dokumentację. Naszą misją jest wspieranie architektów i projektantów w ich codziennej pracy, dostarczanie specjalistycznej chemii budowlanej i informacji merytorycznych dotyczących jej praktycznego użycia.

Szkolenie pt: „Posadzki i tarasy” przeprowadzone 07.02.2020 we Wrocławiu

Szkolenie pt: „Dachy i tarasy” przeprowadzone 06.02.2020 we Wrocławiu

Szkolenie pt: „Powłoki posadzkowe oraz membrany hydroizolacyjne do dachów i tarasów” przeprowadzone 05.04.2019 we Wrocławiu

Szkolenie pt: „Zabezpieczenie posadzek żywicami epoksydowymi oraz dachów powłokami malarskimi” przeprowadzone 20.06.2015 we współpracy z firmą Neotex S.A.

5.04.2019 – Wrocław – Powłoki posadzkowe oraz membrany hydroizolacyjne do dachów i tarasów

zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg

25.05.2018 – Wrocław – Prezentacja dla zarządców nieruchomości

zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg

7.04.2017 – Powłoki hydroizolacyjne do odnawiania dachów

zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg

31.03.2017 – Powłoki posadzkowe

zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg

15.04.2016 – Wodoszczelne powłoki do dachów krytych papą

zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg

20.06.2015 – Żywice posadzkowe i membrany wodoszczelne

zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg zdjecie.jpg
Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone