Dla naszych klientów ze Szczecina przygotowaliśmy kompleksową ofertę chemii budowlanej, którą zamówisz online z dostawą pod wskazany adres. To produkty starannie wyselekcjonowane spośród asortymentu europejskich firm, specjalizujących się w tworzeniu wyrobów o zaawansowanych parametrach wytrzymałościowych. Proponujemy nie tylko klasyczne farby do malowania wnętrz, ale również preparaty do zastosowań specjalnych. Przykładem mogą być środki do antykorozji mostów, hydroizolacji balkonów czy tarasów.

 Zobacz, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nasz asortyment kierowany jest również do przedsiębiorców i firm budowlanych, których praca dotyczy dużych inwestycji. To w ich pracy wymagane jest zapewnienie wysokiej odporności na uszkodzenia powierzchni i ich intensywną, codzienną eksploatację. Żywice posadzkowek zdają ten egzamin niezawodnie, tworząc zabezpieczającą powłokę na wiele lat! Jeśli szukasz sprawdzonych produktów malarskich w Szczecinie, sprawdź naszą ofertę. Gwarantujemy szybką dostawę online na terenie całego kraju i za granicą.

Specjalistyczne preparaty do malowania – Szczecin i okolice

Jako profesjonaliści w branży, zapewniamy bogaty asortyment farb i środków ochronnych do wnętrz, a także do zastosowania na świeżym powietrzu, dedykowane powierzchniom metalowym, elewacjom i ogrodzeniom, zbiornikom na wodę, a także mostom.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Szczecina i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Bardzkiej 60 we Wrocławiu.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 71 794 43 44

biuro@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl