Jeśli poszukujesz profesjonalnej chemii budowlanej dostępnej online, to jesteś w doskonałym miejscu. Farbyspecjalistyczne.pl to hurtownia internetowa z rozbudowaną ofertą, zapewniająca dostawę zamówień do Rzeszowa. Tworzą ją starannie skompletowane produkty, wyselekcjonowane spośród propozycji europejskich i krajowych firm. Działając na rynku od wielu lat, mamy świadomość, jak ważna jest jakość farb i preparatów dla ostatecznego wyniku realizowanych prac. Kupując u nas, nie wybierasz w ciemno! Z chęcią pomożemy Ci dopasować idealny środek, zgodny z Twoim projektem.

Zobacz, co znajdziesz w naszej ofercie

Dla naszych klientów z Rzeszowa przygotowaliśmy szeroki wybór farb, impregnatów i preparatów ochronnych. To zarówno środki do zabezpieczania konstrukcji stalowych przed korozją, jak i produkty o właściwościach grzybobójczych oraz bakteriobójczych. Znajdziesz tu również farby do ścian i posadzek o imponujących parametrach wytrzymałościowych na zmywanie i łatwe do utrzymania w czystości. Oferujemy preparaty do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego, w tym przeznaczone do malowania elewacji, hydroizolacji ogrodzeń i balustrad, a także zabezpieczania mostów i konstrukcji stalowych.

Akcesoria malarskie i materiały pomocnicze – niezbędne wsparcie realizowanych prac

Farby specjalistyczne to nie wszystko. Planujesz prace wykończeniowe, remontowe lub budowlane i potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalne narzędzia, które usprawnią Twoją pracę? W naszej hurtowni znajdziesz szereg akcesoriów do aplikacji farb, a także przygotowania podłoża przed malowaniem. Zamawiaj online z dostawą w Rzeszowie pod wskazany adres, a my dostarczymy do Ciebie wybrane produkty.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Rzeszowa i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl