Mieszkasz w Poznaniu i szukasz wysokiej jakości chemii budowlanej do zadań specjalnych? Proponujemy sprzedaż internetową z dostawą do Twojego miasta. Jesteś w dobrym miejscu! Farbyspecjalistyczne.pl to hurtownia wyróżniająca się imponującym asortymentem – wybrane produkty zamówisz wygodnie bez wychodzenia z domu. Znajdziesz tu rozmaite rodzaje farb, impregnatów i preparatów konserwujących, a także środki zabezpieczające przed grzybami, bakteriami i korozją. Rozbudowana oferta sprzyja zrealizowaniu satysfakcjonujących zakupów, dlatego nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z dostępnymi produktami.

Oferta dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzisz firmę wykończeniową w Poznaniu? A może planujesz samodzielnie pomalować swoje ściany? Niezależnie od projektu, który chcesz zrealizować, nasz asortyment ułatwi Ci zadanie. To doskonała propozycja również dla deweloperów, właścicieli obiektów użytku publicznego i przedsiębiorców działających w branży spożywczej. W naszej ofercie są bowiem także preparaty dopuszczone do kontaktu z żywnością i wodą pitną i farby do malowania konstrukcji stalowych.

Materiały pomocnicze – tutaj zaopatrzysz się kompleksowo

Przystępując do prac malarskich i wykończeniowych, potrzebujesz nie tylko farb, ale również narzędzi do ich profesjonalnej aplikacji. Znajdziesz je w naszej ofercie! Zamawiaj specjalistyczne preparaty, lakiery i akcesoria online z dostawą do Poznania i okolic. Służymy merytorycznym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich produktów.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Poznania i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Bardzkiej 60 we Wrocławiu.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 71 794 43 44

biuro@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl