Polifarb-Łódź

Polifarb-Łódź to polski producent farb, żywic i lakierów obecny na rynku od 1946 roku. Współpracę rozpoczęliśmy w 2013, szybko stając się jedynym magazynem składowym tego producenta we Wrocławiu. Firmę charakteryzują bogate tradycje oraz doświadczenie, a także szeroka wiedza techniczna, na której niejednokrotnie wspieramy się przy nietypowych projektach i problemach z jakimi mierzą się nasi klienci. Polifarb-Łódź produkuje nie tylko tradycyjne wyroby lakiernicze na bazie rozpuszczalników, ale również wprowadza do oferty ekologiczne powłoki na bazie wody, które są przyjazne dla użytkownika i środowiska. W ofercie firmy znajdziesz między innymi:

Farby Lowicyn produkcji Polifarb-Łódź to gwarancja trwałej powłoki dachowej

Farby z linii Lowicyn to chyba najbardziej rozpoznawalna marka firmy Polifarb-Łódź, obecna na rynku od kilkudziesięciu lat. Dzięki temu masz pewność, że farba została sprawdzona przez wielu klientów, zarówno prywatnych jak i zajmujących się malowaniem dachów zawodowo. Elastyczne farby poliwinylowe to doskonałe rozwiązanie do dachów metalowych, powłoki są odporne na skurcze termiczne i niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym ciągłą ekspozycję na promieniowanie UV.

Polifarb Łódź dach pomalowany farbą Lowicyn

Szeroka gama produktów do malowania ogrodzeń od renomowanego producenta

Polifarb-Łódź słynie nie tylko z linii swoich farb dachowych, ale również z powłok antykorozyjnych poliwinylowych oraz poliuretanowych, szczególnie polecanych do malowania ogrodzeń. Zdobyły one sympatię nie tylko klientów indywidualnych, ale też firm produkujących elementy kute. Farby te nie tylko bardzo dobrze kryją i chronią przed korozją, ale także zapewniają doskonały efekt estetyczny. Możesz wybrać jednoskładnikowe powłoki poliwinylowe z linii Lowigraf, czy też dwuskładnikowe gruntoemalie poliuretanowe z linii Lowigraf-Pur. Każdy z tych produktów jest dostępny nie tylko w wersji gładkiej, ale również strukturalnej. Ciekawym dodatkiem do oferty jest dekoracyjna farba eko-Lowicyn do patynowania, dzięki której pomalujesz ozdobne elementy na metaliczne kolory.

Wybierz produkty firmy Polifarb-Łódź i ciesz się długotrwałym efektem

Firma Polifarb-Łódź nieustannie rozwija swoją ofertę i udoskonala dostępne produkty do rosnących wymagań klientów. Dzięki certyfikatowi ISO 9001 otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości produktu, który na długo zabezpieczy Twój dach czy ogrodzenie. Oferta firmy skierowana jest nie tylko do klienta biznesowego, ale również do indywidualnego. Istotnym czynnikiem jest krótki czas oczekiwania na towar - większość produktów mamy dostępne od ręki lub możemy je sprowadzić w ciągu 1-2 dni roboczych.

Produkt do profesjonalnego zabezpieczania konstrukcji stalowych oraz stalowych ocynkowanych. Posiada atest PZH uprawniający do stosowania produktu na konstrukcjach stalowych w przemyśle i budownictwie wewnątrz budynków. 

Od 88,36 zł
Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone