Polifarb Kalisz

Polifarb Kalisz to jedna z najstarszych firm produkujących farby w Polsce - jest obecna na rynku od ponad stu lat. Wieloletnie doświadczenie, a zarazem nowoczesne zaplecze oraz młody i dynamiczny zespół zapewniają produkty najwyższej jakości. Firma produkuje farby ciekłe przemysłowe, farby dekoracyjne do ścian i drewna oraz farby proszkowe. Flagowym produktem firmy jest innowacyjna farba termoizolacyjna CIQ, nazywana również farbą termointeligentną, której, jako firma TrokenTech, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski od końca 2021 roku. Firma współpracuje z inwestorami oraz placówkami badawczymi, dzięki czemu ciągle udoskonala swoje produkty i asortyment

Polifarb Kalisz to producent termoizolacyjnej farby CIQ

Farba CIQ, produkowana przez Polifarb Kalisz, tworzy na ścianach powłokę odbijającą ciepło. Oznacza to, że w zimie zatrzymuje ciepło w środku pomieszczeń, a latem zapobiega jego przenikaniu z zewnątrz. Wszystko to dzięki specjalnej formule produktu, który zawiera mikrosfery. Są to małe cząstki polimerowe wypełnione obojętnym gazem i działające jak termoizolacja. Mimo, że farba nie zawiera w swoim składzie środków biobójczych, to dzięki swojej formule jest naturalnie odporna na pleśń i grzyby, a także niweluje występowanie mostków cieplnych.

polifarb kalisz

Badania potwierdzają skuteczność deklarowaną przez producenta

Polifarb Kalisz poddał swój produkt wielu badaniom, z których raporty znajdziesz na stronie produktu. Badania te dotyczą:

  • ograniczenia strat ciepła
  • określenia przewodności cieplnej powłoki
  • refleksyjności
  • zmywalności
  • paroprzepuszczalności

Zostało udowodnione, że powłoka farby CIQ odbija aż 95% promieniowania cieplnego, co pozwala odczuć realne korzyści w wydatkach na ogrzewanie i klimatyzowanie pomieszczeń.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone