Nasza hurtownia internetowa oferuje sprzedaż specjalistycznych farb z dostawą do Opola. Poszukując wysokiej jakości chemii budowlanej do użytku profesjonalnego, sprawdź oferowany asortyment. Zawiera on zróżnicowane produkty pochodzące od światowych firm, znanych w branży malarskiej za solidność tworzonych wyrobów. Możesz im zaufać – ich starannie skomponowany skład stanowi gwarancję skuteczności, dzięki czemu masz pewność, że Twoja praca zostanie wykonana na doskonałym poziomie.

Sprawdź naszą ofertę dla klientów z Opola

Jesteś mieszkańcem Opola, cenisz jakość i atrakcyjne ceny? Chcesz wygodnie zamawiać online nawet hurtowe ilości? Skompletowaliśmy dla Ciebie najlepsze preparaty o unikalnych właściwościach – bakteriobójcze, grzybobójcze, antykorozyjne, hydroizolacyjne, a także impregnujące i zabezpieczające powierzchnie przed agresywnymi chemikaliami. Asortyment obejmuje środki do ścian, posadzek, dachów i elewacji oraz elementów architektury zewnętrznej – ogrodzeń, basenów i oczek wodnych, a także mostów i konstrukcji nośnych. Jeśli poszukujesz produktów mających atesty dopuszczające kontakt z żywnością i wodą pitną – znajdziesz je w naszej firmie. Są one dedykowane przede wszystkim przedstawicielom branży spożywczej i rolnej.

Wybierz dla siebie najlepsze farby o specjalistycznych właściwościach

Preparaty do hydroizolacji mostów i balkonów, środki ochronne i zmywalne, dzięki którym powierzchnia zachowuje nienaganną czystość, powłoki zabezpieczające przed zarysowaniami i rozwojem pleśni – kupując u nas, zyskujesz nieograniczone pole wyboru i możliwość zaopatrzenia się w doskonałe preparaty, zgodne z indywidualnymi potrzebami.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Opola i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Bardzkiej 60 we Wrocławiu.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 71 794 43 44

biuro@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl