Szukasz profesjonalnych farb i preparatów impregnujących? Świetny wybór! Farbyspecjalistyczne.pl to hurtownia internetowa oferująca sprzedaż z dostawą do Olsztyna. Skompletowaliśmy najlepszą chemię budowlaną krajowych i światowych producentów. Możesz wygodnie zamawiać online! Proponujemy wysokiej jakości produkty o uniwersalnym i wyspecjalizowanym zastosowaniu – w ich doborze pomoże Ci nasz dział doradztwa technicznego, świadczący wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Bogata oferta farb do rozmaitych zastosowań

Jeśli mieszkasz w Olsztynie i planujesz prace wykończeniowe, budowlane lub remontowe, koniecznie musisz zaopatrzyć się w specjalistyczne środki oraz akcesoria do ich dokładnej aplikacji. Kompleksowy asortyment znajdziesz w naszej firmie. Wśród proponowanych preparatów są dostępne zarówno produkty uniwersalne do wykorzystania we wnętrzach mieszkalnych, jak i środki dedykowane bardziej wymagającym obiektom. 

 Jakościowe produkty na najtrudniejsze warunki

Zapewniamy wysokiej jakości farby antykorozyjne do malowania konstrukcji stalowych, dzięki którym profile nie są podatne na działanie rdzy i przetrwają wiele lat eksploatacji. Mieszkańcom Olsztyna umożliwiamy hurtowe zakupy online i gwarantujemy szybką wysyłkę złożonych zamówień pod wskazany adres. Zapraszamy do wygodnych zakupów w atrakcyjnych cenach.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Olsztyna i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl