Maestria

Maestria to francuski producent farb, którego historia sięga 1963 roku. Firma jest jednym z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie. Specjalizuje się w produkcji powłok antykorozyjnych, żywic posadzkowych, a przede wszystkim farb do oznakowania poziomego dróg. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Maestria to rozpoznawalny producent farb drogowych

Farby drogowe Bandax, produkowane przez firmę Maestria, są szeroko stosowane w całej Europie, w tym również w Polsce. Charakteryzuje je bardzo szybki czas schnięcia - po 11 minutach można już przywrócić ruch samochodów. Farbą namalujemy nie tylko linie na asfalcie, ale także w halach przemysłowych, magazynowych czy na parkingach wielostanowiskowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie priorytetem jest czas wykonania prac i przywrócenia przestrzeni do użytkowania. Do farby drogowej można dodatkowo zastosować mikorkulki szklane, co zapewni odblaskowy efekt. W linii produktów Bandax dostępny jest również bezbarwny lakier akrylowy Vernis Bandax. Stosowany jest on jako zabezpieczenie nawierzchniowe dla farby Bandax lub można go wymieszać z farbą, uzyskując w ten sposób efekt półmatowy. Dzięki temu powłoka jest odporniejsza na łapanie zabrudzeń i łatwiejsza do utrzymania w czystości.

maestria bandax farba drogowa

Farba do malowania zbiorników od sprawdzonego producenta

Innym ciekawym rozwiązaniem dostępnym w ofercie firmy Maestria jest farba na bazie żywicy epoksydowej, którą można malować zbiorniki na wodę techniczną. Epodux IM 209 można stosować zarówno do malowania betonu jak i stali, a powłoka farby może być zalewana wodą już po 30 minutach! Dzięki temu produkt może być stosowany również w wilgotnym środowisku, takim jak zamknięte zbiorniki.

Produkty firmy Maestria to sprawdzone rozwiązania

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości to z produktami Maestria możesz mieć pewność, że się nie zawiedziesz. Są one szeroko stosowane w całej Europie i sprawdzone przez wielu użytkowników.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone