Jako internetowy dystrybutor farb specjalistycznych oferujemy sprzedaż internetową z dostawą do Lublina i okolic. Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu. Dedykujemy go zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom, deweloperom, właścicielom obiektów użytkowych i publicznych, osobom odpowiadającym za jakość realizowanych prac wykończeniowych w przestrzeniach przemysłowych. Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od znanych marek działających na rynkach światowych. Dzięki temu – kupując u nas – masz pewność wysokiej jakości preparatów, które otrzymujesz.

Zobacz, co mamy w ofercie

Dla naszych klientów z Lublina stworzyliśmy czytelnie posegregowane kategorie, wśród których z łatwością znajdziesz potrzebne Ci produkty. Polecamy wyspecjalizowane środki antykorozyjne do zabezpieczania profili stalowych i metalowych konstrukcji, w tym mostów, a także farby blokujące rozwój patogennych grzybów i pleśni. Do pomieszczeń o zwiększonym rygorze sanitarnym i konieczności zachowania maksymalnej higieny warto zastosować środki antybakteryjne i zmywalne – ułatwiające utrzymanie powierzchni w czystości.

Specjalistyczne produkty z atestami

Oferujemy również preparaty przystosowane do kontaktu z żywnością i woda pitną – możesz wykorzystać je, jeśli prowadzisz w Lublinie działalność rolną lub spożywczą, gdyż są one certyfikowane odpowiednimi atestami. Zamawiaj w naszej hurtowni internetowej i ciesz się szybką wysyłką pod wskazany adres – dostawy realizujemy niezwłocznie po zakupie, abyś mógł od razu przystąpić do zaplanowanej pracy.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Lublina i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl