Mieszkasz w Łodzi i zależy Ci na hurtowych zakupach online oraz szybkiej dostawie? Nasza firma spełni Twoje oczekiwania! Jakość profesjonalnej chemii budowlanej znacząco wpływa na trwałość realizowanych prac oraz wytrzymałość uzyskanych efektów. Nic więc dziwnego, że szukasz najlepszych środków do swoich projektów. W naszej hurtownie znajdziesz bogaty wybór farb, impregnatów, lakierów, membran w płynie, żywic posadzkowych i materiałów pomocniczych, bez których wykonanie zaplanowanych prac byłoby niemożliwe.

Profesjonalne zaopatrzenie firm i klientów prywatnych

Nasz asortyment obejmuje specjalistyczne farby bakteriobójcze i grzybobójcze, które gwarantują optymalne warunki do najbardziej wymagających przestrzeni. Znajdziesz tu także powłoki ogniotrwałe, żaroodporne, antykorozyjne i żywiczne – impregnujące, konserwujące i zabezpieczające. To produkty przeznaczone do zastosowania w obiektach o Jednocześnie oferujemy preparaty mogące mieć kontakt z żywnością i wodą pitną – ich starannie skomponowany skład odpowiada za bezpieczeństwo i perfekcyjne warunki higieniczne.

 Preparaty przeznaczone do specjalnych warunków

Szukasz środków chemoodpornych do oczyszczalni i zbiorników? Je również mamy w swojej ofercie! Wystarczy złożyć zamówienie na wybrane produkty dostosowane do konkretnych wymogów. Mieszkając w Łodzi, skorzystaj z zakupów online i dostawy pod wskazany adres, a my niezwłocznie wyślemy Twoje zamówienie.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Łodzi i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl