Krypton Chemical

Krypton Chemical to hiszpańska firma założona w 1999 roku. Specjalizuje się w produkcji żywic poliuretanowych, epoksydowych i polimocznikowych, które są z powodzeniem stosowane w projektach na całym świecie. Firma zajmuje się nie tylko produkcją, ale także zapewnia wsparcie techniczne w zakresie aplikacji swoich produktów. Dzięki temu zyskujemy kompleksową opiekę na każdym etapie współpracy, a zrealizowane projekty są trwałe i spełniają założone wymagania. W naszej ofercie znajdziesz:

Krypton Chemical to producent rozwiązań do hydroizolacji tarasów i balkonów

W ofercie firmy Krypton Chemical znajdziemy między innymi hydroizolacyjny lakier Floortop 1K. Jest to jednoskładnikowy produkt na bazie żywicy poliuretanowej. Został stworzony na bazie żywicy alifatycznej, czyli powłoka jest odporna na promieniowanie słoneczne, a co za tym idzie może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Tworzy grubą, elastyczną warstwę wodoszczelną i stanowi doskonały topcoat do żywicznych systemów stosowanych na balkonach i tarasach.

krypton chemical hydroizolacja balkonu

Sprawdzony dostawca samopoziomujących żywic poliuretanowych

Krypton Chemical to również dostawca samopoziomujących żywic poliuretanowych, w tym żywicy Paviflex. Paviflex jest dostępny w systemie kolorowania i można go zakupić w kilkunastu kolorach z palety RAL. Dzięki temu w łatwy sposób dopasujemy go do swojego projektu. Sprawdzi się zarówno w mieszkaniach jak i w przestrzeniach użyteczności publicznej.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone