Szukasz profesjonalnej chemii budowlanej: farb, lakierów i impregnatów do zastosowań specjalistycznych? Farbyspecjalistyczne.pl to hurtownia internetowa, której asortyment zawiera bogaty wybór produktów pochodzących od znanych marek z całego świata. Sprawdź ofertę dedykowaną mieszkańcom Krakowa i okolic. Choć nie mamy w tym mieście stacjonarnej siedziby, z chęcią zrealizujemy Twoje zamówienie drogą online – wysyłka następuje niezwłocznie do zakupie, dlatego szybko otrzymujesz swoje produkty i możesz przystąpić do planowanych prac.

Bogata oferta specjalistycznych preparatów

Nasz asortyment zawiera nie tylko farby do malowania ścian w przestrzeniach wewnętrznych. Swoją ofertę kierujemy też do właścicieli obiektów użytku publicznego, sportowych i rekreacyjnych, magazynów i lokali przemysłowych, a także przedsiębiorców działających w branży spożywczej oraz deweloperów. Wybór produktów jest imponujący, dlatego każdy mieszkaniec Krakowa ma szansę zaopatrzyć się w specjalistyczne środki idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań.

Co możesz u nas kupić?

Proponujemy akcesoria do malowania, preparaty o właściwościach bakteriobójczych, antygrzybicznych, blokujących procesy korozyjne i ochronnych. To produkty przeznaczone do zastosowania w budynkach i na zewnątrz, do ogrodzeń, elewacji oraz elementów architektury ogrodowej, a także mostów. Jeśli nie jesteś pewien, które środki z bogatej oferty wybrać, skontaktuj się z naszym działem doradztwa technicznego, gdzie uzyskasz kompleksowe wsparcie merytoryczne i wskazówki, czym kierować się podczas zakupów.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Krakowa i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Bardzkiej 60 we Wrocławiu.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 71 794 43 44

biuro@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl