Nasza firma oferuje sprzedaż online z dostawą zamówionych produktów do Kielc. Oferujemy chemię budowlaną, którą – dzięki różnorodności wyboru – z łatwością dobierzesz do planowanych prac. Chcąc mieć pewność, że powłoka utworzona na danej powierzchni wytrzyma określone warunki eksploatacyjne, należy starannie dobierać farby. Muszą one być dopasowane do konkretnego zastosowania – malowania wewnętrznego, na świeżym powietrzu i określonych rodzajów materiałów.

Kupuj farby profesjonalne w Kielcach

Mieszkasz w Kielcach i planujesz prace wykończeniowe lub zabezpieczające w dużej inwestycji? Niezależnie od tego, czy dotyczą one pomieszczeń prywatnych, obiektów przemysłowych czy elementów zewnętrznych – elewacji i ogrodzeń, a nawet mostów, w hurtownifarbyspecjalistyczne.pl znajdziesz idealne produkty. Starannie skompletowany asortyment zamówisz online – to gwarancja satysfakcjonujących zakupów i profesjonalnie wykonanej pracy, której efekty utrzymają się przez długi czas.

Dopasuj preparaty do swojego projektu

Bogaty asortyment obejmuje farby do malowania wnętrz. Oferujemy również lakiery, impregnaty oraz środki antygrzybiczne i bakteriobójcze, jak również środki do hydroizolacji balkonów i tarasów. To wszystko kupisz w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu. Mieszkasz w Kielcach? Zamów wybrane produkty z dostawą, a my niezwłocznie je wyślemy pod wskazany adres. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, postaw na preparaty pochodzące od renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Kielc i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl