Mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim i szukasz profesjonalnej hurtowni z farbami do specjalistycznych celów, który oferuje sprzedaż online z dostawą do Twojego miasta? Nie musisz dłużej szukać. W naszym asortymencie skompletowaliśmy bogaty wybór chemii budowlanej, farb i preparatów zabezpieczających, których celem jest pokrycie powierzchni trwałą powłoką. Oferujemy produkty znanych i cenionych marek – to producenci krajowi i europejscy, doświadczeni w tworzeniu wysokiej jakości środków malarskich oraz ochronnych, również o właściwościach ogniotrwałych, antykorozyjnych czy atestowanych do wykorzystania w branży spożywczej.

Kupuj specjalistyczne farby w Gorzowie Wielkopolskim

Jeśli szukasz środków grzybobójczych lub bakteriobójczych, a także o konkretnych parametrach ochronnych, znajdziesz je w naszej ofercie. To jednak nie tylko farby, ale również kompleksowe wyposażenie materiałów pomocniczych – akcesoriów do malowania, rozcieńczalników i produktów czyszczących. Oferujemy lakiery, impregnaty i systemy naprawcze do dachów, antykorozyjne preparaty do zastosowań wewnątrz budynku i na świeżym powietrzu, a także asortyment do kompleksowej hydroizolacji balkonów i tarasów.

Zamawiaj bez wychodzenia z domu

Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Choć nie mamy w tym mieście stacjonarnej siedziby, gwarantujemy niezwłoczną wysyłkę i dostawę na terenie całego kraju, a nawet za granicą. Służymy również doradztwem merytorycznym – z chęcią podpowiemy, które produkty sprawdzą się w planowanych pracach.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Gorzowa Wielkopolskiego i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Bardzkiej 60 we Wrocławiu.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 71 794 43 44

biuro@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl