Potrzebujesz wysokiej jakości chemii budowlanej do wnętrz lub elewacji? Szukasz specjalistycznych preparatów o właściwościach ogniotrwałych, antykorozyjnych lub zabezpieczających? Niezależnie od tego, jakie prace planujesz – jesteś w doskonałym miejscu. Farbyspecjalistyczne.pl to hurtownia internetowa, w której znajdziesz idealne produkty do wybranych zastosowań. Zamówisz je wygodnie online z dostawą do Gdańska. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów europejskich i krajowych, są starannie wyselekcjonowane, abyś miał pewność ich najwyższej jakości.

Oferta dla mieszkańców Gdańska i okolic – zobacz profesjonalne preparaty!

W naszej firmie zaopatrzysz się w najlepsze środki specjalistyczne – nie tylko farby do malowania ścian i elewacji, ale również posadzki żywiczne, powłoki dachowe, membrany w płynie! Sprawdź pełną ofertę dla klientów zamawiających do Gdańska i zachwyć się bogactwem zawartego w niej asortymentu. Jeśli nie wiesz, jakie produkty wybrać, skorzystaj z doradztwa merytorycznego, jakim służymy. Z nim kupisz najlepsze preparaty, które odpowiedzą na konkretne potrzeby.

Zamawiaj wygodnie bez wychodzenia z domu

Mieszkasz w Gdańsku i martwisz się, że nie mamy siedziby stacjonarnej w tym mieście? To żadna przeszkoda! Możesz kupić produkty z naszej oferty, a my dostarczymy je pod wskazany adres! Proponujemy preparaty do szerokich zastosowań – to rozwiązania dedykowane klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, deweloperom i właścicielom obiektów publicznych, użytkowych, sportowych oraz wymagających szczególnych warunków higienicznych. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Gdańska i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl