BANDAX farba drogowa szybkoschnąca do malowania pasów i linii

Jednoskładnikowa, szybkoschnąca farba drogowa do znakowania poziomego betonu, asfaltu, kostki brukowej - ruch dopuszczalny już po 11 minutach. Wysoce odporna na ścieranie - niezbędna w magazynach, garażach i na parkingach. Farba do malowania pasów drogowych i linii Bandax posiada Atest PZH oraz Krajowy Certyfikat Zgodności.

Wybierz kolor | Cena produktu aktualizuje się po wybraniu koloru

Wybierz opakowanie

Nie ma tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami

119,31 zł brutto 97,00 zł netto

Tu dokonasz bezpiecznych zakupów. Sklep spełnia kryteria jakości Trusted Shops.

Masz pytania? Zadzwoń:

Masz pytania? Zadzwoń: phone +48 717 026 346

BANDAX farba drogowa szybkoschnąca do malowania pasów i linii

Bandax to jednoskładnikowa farba drogowa do znakowania poziomego dróg miejskich i poza miejskich, parkingów, placów manewrowych itp. Bandax pozwala na wysokiej jakości poziome znakowanie dróg. Farba do linii jest bardzo ekonomiczna w stosowaniu dzięki stosunkowo małemu zużyciu jednostkowemu (0,685 kg/m2), które w połączeniu z krótkim czasem schnięcia (ruch dopuszczalny już po 11 minutach), pozwala na wyjątkowo szybkie wznowienie ruchu kołowego. Po zastosowaniu ze szklanymi mikrokulkami uzyskuje właściwości odblaskowe. Do farby można dodać lakier Bandax Vernis (6 l lakieru na 30 kg farby) w celu uzyskania powłoki w półpołysku, bardziej odpornej na brud. Lakier można nakładać również jako zabezpieczającą warstwę nawierzchniową.

Przeczytaj poradę na naszym blogu: Malowanie linii - opis różnych rozwiązań. Polecamy: Szablon malarski do znakowania miejsc dla osób niepełnosprawnych. Mikrokulki szklane nadające efekt odblasku. Farba dostępna jest standardowo w kolorach widocznych na stronie. Na życzenie klienta może zostać wyprodukowany inny kolor RAL, w takim przypadku prosimy o zapytanie na biuro@trokentech.pl

Farba drogowa Bandax - właściwości

 • Szybkoschnąca - ruch dopuszczalny po 11 minutach,
 • Idealna do znakowania betonu, asfaltu, kostki brukowej,
 • Dostępna w kolorze białym, szarym, niebieskim, żółtym, czerwonym, zielonym lub czarnym,
 • Wysoka jakość - farba na bazie żywicy akrylowej zmodyfikowanej poprzez połączenie z mieszaniną rozpuszczalników gwarantujących bardzo szybkie schnięcie farby,
 • Została opracowana dla realizacji wysokiej jakości poziomego znakowania dróg przy zachowaniu ogromnej łatwości stosowania,
 • Do stosowania również z kulkami szklanymi, dzięki czemu można uzyskać efekt odblasku,
 • Farba gotowa do użytku, przy temperaturze poniżej 10°C może być rozcieńczona rozpuszczalnikiem D550B w stosunku 5%,
 • Można aplikować na podłoża bitumiczne, beton porowaty, kostka brukowa (mniejsza trwałość), itp.,
 • Posiada Atest PZH (produkt przeznaczony do oznakowania poziomego dróg) oraz Krajowy Certyfikat Zgodności (spełnia wymagania określone w Aprobacie Technicznej IBDiM nr AT/2009-03-0678-2).

W swojej ofercie posiadamy Spray do malowania linii Hard Hat 2300 o podobnej trwałości wraz z możliwością wypożyczenia Wózek do malowania linii Hard Hat. Jeśli zależy Państwu na mocniejszym zabezpieczeniu - zachęcamy do zapoznania się z dwuskładnikową farbą epoksydową Neopox Special. Jeśli zależy Państwu na trwalszym znakowaniu poziomym polecamy (w kolejności od najsłabszej do najmocniejszej):

Jeżeli oznakowanie ma być tylko tymczasowe polecamy kredę w sprayu.

Szybkoschnąca farba drogowa do malowania pasów, linii - do znakowania poziomego

Czytelne oznakowanie podłoża jest niezbędne na magazynach, w garażach, na parkingach i stacjach paliw, a także w obiektach handlowych i przemysłowych. Wykonane oznaczenia muszą być wyraźne i odporne na ścieranie, aby nie trzeba było szybko powtarzać prac. W tym celu stosuje się farby drogowe – sprawdź, co wyróżnia te produkty i dowiedz się, jakie mają właściwości!

Farba drogowa biała, szara, niebieska, żółta, czerwona, zielona lub czarna do znakowania poziomego

W naszej ofercie znajduje się szybkoschnąca farba do oznakowania poziomego – wybierając produkt na bazie żywicy akrylowej z dodatkiem rozpuszczalników, możesz liczyć na wznowienie ruchu już po 11 minutach od aplikacji! Farba drogowa cechuje się:

 • łatwością zastosowania – jest gotowa do użytku i szybko zaaplikujesz ją wałkiem,
 • dostępnością w kilku wariantach kolorystycznych – jeśli potrzebujesz koloru innego niż podane na stronie, skontaktuj się z nami – postaramy się spełnić Twoje oczekiwania,
 • możliwością nadania właściwości odblaskowych – potrzebna Ci farba drogowa odblaskowa? W naszej ofercie znajdziesz kulki szklane, które dodasz przed malowaniem. Zależy Ci na natychmiastowym efekcie? Posyp kulkami mokrą warstwę farby.

Farba drogowa do betonu, asfaltu a nawet kostki brukowej – zamów ją już dziś!

Oferowana farba drogowa daje wykończenie matowe, jednak bez trudu uzyskasz efekt półpołysku, wykorzystując w tym celu lakier do linii – dodaj go do farby, a on wypełni pory i ułatwi utrzymanie oznakowania w czystości.

Masz pytania? zadzwoń:

Masz pytania? Pomożemy Ci dobrać idealny produkt do zastosowania.

Zadzwoń: phone +48 717 026 346

Specyfikacja

Dokumentacja techniczna

Zastanawiasz się nad wyborem produktów?

Daj nam znać czego potrzebujesz, a my nawet tego samego dnia dopasujemy produkty do Twojego projektu.

Kontakt Krzysztof Kowalski

Potrzebujesz porady?

Dobierzemy odpowiednie rozwiązanie

Rekomendowane do tego produktu

Zamawiaj hurtowo z bezpłatnym doradztwem

Zamawiaj hurtowo z bezpłatnym doradztwem

Zyskaj rabat dla firmy dzięki rozmowie z doradcą.

Klienci kupowali z tym produktem również

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone