European Aerosols

Grupa European Aerosols to lider wśród producentów sprayów w Europie. Firma wcześniej była obecna na rynku pod nazwą Motip, a powstała w 1998 z połączenia holenderskiej firmy MoTip ze szwajcarską firmą Vogelsang AG. Firma jest obecnie właścicielem wielu rozpoznawalnych marek, między innymi:

  • Colormark - spraye do znakowania, stosowane w budownictwie i drogownictwie, a także ekologiczna kreda w sprayu stosowana jako oznakowanie tymczasowe na przykład na eventach
  • Dupli-Color - jedna z najstarszych marek firmy, która skupia produkty związane z różnymi pracami DIY. Są to spraye nawierzchniowe w różnorodnych kolorach, a także nietypowe rozwiązania jak ekologiczne, wodne farby w sprayu.
  • Motip - marka, w której ofercie znajdziemy głównie spraye dla motoryzacji i przemysłu, takie jak lakiery samochodowe, produkty do konserwacji podłoża czy bezbarwne lakiery żaroodporne

EcoMarker czyli ekologiczne znakowanie produkcji European Aerosols

EcoMarker to tak zwana “kreda w sprayu”, którą stosuje się do tymczasowych oznakowań. Sprawdza się na różnego rodzaju eventach jak na przykład maratony czy biegi na orientację. Firma European Aerosols zadbała o to, aby produkt był nieszkodliwy dla środowiska i zmywał się z powierzchni pod wpływem deszczu. Produkt jest dostępny w kolorze białym a także w 6, dobrze widocznych kolorach.

european aerosols

Bezbarwny lakier żaroodporny od renomowanego producenta

Bezbarwny lakier żaroodporny, produkowany przez European Aerosols pod marką Motip, jest odporny aż do 800°C. Może być stosowany w motoryzacji np. do lakierowania powierzchni chromowanych, a także do pokrywania podłoży już malowanych. Ważne, aby powłoki, na które jest aplikowany, również były żaroodporne.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty o wysokich parametrach wytrzymałościowo-technicznych. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać na żywo? Odwiedź nasz odział w: Warszawie, Wrcoławiu, Katowicach lub Gdańsku.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone