Carboline

Amerykański koncern Carboline został założony w 1947, a jego produkty zostały zastosowane między innymi do zabezpieczenia wieży Eiffla czy Statuy wolności. Firma jest globalnym dostawcą między innymi powłok antykorozyjnych oraz systemów ogniochronnych. Celem firmy jest dostarczanie rozwiązań odpowiadających na problemy klientów. Firma inwestuje w ciągły rozwój gamy produktów i ich testowanie dzięki czemu zyskała zaufanie klientów na całym świecie. Na naszym rynku jest obecna od 1992 jako Carboline Polska, a dzięki 30-letniemu doświadczeniu doskonale zna potrzeby klientów w Polsce.

Carboline to sprawdzony producent farb ogniochronnych

Carboline jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce producentów farb ogniochronnych do konstrukcji stalowych. Zabezpieczanie stali powłokami ogniochronnymi jest wymagane przepisami i stało się standardem na nowych inwestycjach. Również istniejące budynki poddawane renowacjom muszą spełnić te wymogi. Zadaniem tych powłok jest zapewnienie ludziom przebywającym w pomieszczeniach dodatkowego czasu na ewakuację, a także służbom dłuższego czasu na przeprowadzenie akcji ratunkowej. Odpowiednio dobrany system ogniochronny może wydłużyć ten czas od 15 do nawet 120 minut (w zależności od wymagań)! Dlatego tak ważne jest, aby do tematu podchodzić kompleksowo i współpracować w tym zakresie ze specjalistami.

carboline farby ogniochronne

Wybierz farbę ogniochronną od doświadczonych specjalistów

Dzięki wiedzy i wieloletniemy doświadczeniu masz pewność, że Twój projekt jest wykonany zgodnie ze specyfikacją, a dobrany system ogniochronny spełni swoje zadanie w razie pożaru.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone