Prowadzisz firmę budowlaną, planujesz remont lub prace budowlane w dużej inwestycji, firmie czy obiekcie użytku publicznego? Niezależnie od zakresu prac, a także miejsca ich realizacji – w internetowej hurtowni farbyspecjalistyczne.pl znajdziesz materiały, które usprawnią Twoje działania. Zamów je online z dostawą do Bydgoszczy. Tu kupisz profesjonalne farby i środki ochronne, a także żywice posadzkowe, membrany w płynie i preparaty gruntujące. Nie wiesz, na co się zdecydować? Oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne dla wszystkich klientów.

Najlepsze produkty znanych marek z Polski i z Europy

Aby prace przebiegały sprawnie i dawały satysfakcjonujące rezultaty, nie możesz wybierać przypadkowych preparatów. Uzyskane efekty, a także ich trwałość zależą od składu farb, ich przeznaczenia i dopasowania idealnych do konkretnych warunków, w jakich będą stosowane. Dlatego właśnie w naszej ofercie nie mogło zabraknąć farb do wnętrz, elewacji oraz ochronnych, o właściwościach antykorozyjnych i ogniotrwałych. Z naszym asortymentem zabezpieczysz posadzki, dachy i elementy zewnętrzne – balkony, tarasy i zbiorniki wodne, a także mosty.

Specjalistyczne farby i preparaty ochronne również w Bydgoszczy!

Bezustannie rozwijamy swoją działalność, chcąc trafiać z bogatą ofertą do jak najszerszego grona odbiorców. Mieszkasz w Bydgoszczy i obawiasz się, że nie mamy w tym mieście stacjonarnego punktu sprzedaży? To żaden problem – wygodnie zamawiaj online z wysyłką w całym kraju i za granicą!

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Bydgoszczy i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) w Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl