Blue Dolphin

Blue Dolphin to rozpoznawalna na świecie marka należąca do firmy XL-TAPE International. Firma zajmuje się produkcją różnych akcesoriów malarskich, takich jak wałki, pędzle, taśmy malarskie, folie ochronne i innych rzeczy niezbędnych przy każdym remoncie. Marka od ponad 25 lat jest obecna na polskim rynku, dzięki czemu doskonale zna potrzeby klientów i odpowiada na nie dospasowaną ofertą. W asortymencie znajdują się wałki i pędzle odpowiednie zarówno do farb i żywic na bazie wody, jak i tych na bazie rozpuszczalnika oraz bezrozpuszczalnikowych. Firma regularnie odznaczana jest tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku i cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów oraz użytkowników prywatnych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Niebieska taśma malarska to flagowy produkt marki Blue Dolphin

Marka Blue Dolphin jest dostawcą profesjonalnej, niebieskiej taśmy malarskiej, która może być przyklejona do powierzchni przez długi czas i nie zostawia śladów kleju. Taśmę bez problemu usuniesz z różnych powierzchni takich jak framugi czy ściany. Doskonale przylega do podłoża dzięki czemy nie podcieka przy malowaniu i zapewnia równe odcięcie. Dzięki odporności na promieniowanie słoneczne może być stosowana nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz. Jedna rolka niebieskiej taśmy Blue Dolphin to aż 50 metrów bieżących!

blue dolphin

Wałki do zadań specjalnych od sprawdzonego producenta

Wałek wałkowi nie równy i warto zainwestować w te lepszej jakości żeby ułatwić sobie pracę i oszczędzić czas. Dobrej jakości wałki nie gubią włosów i są wykonane z chłonnych materiałów. Przy wyborze wałka należy zwrócić uwagę na to do jakiej farby czy żywicy go dobieramy. Jeśli malujemy ściany farbą lateksową to wybierzmy wałek Blaufaden do gęstych farb. Wałek ma fazowane brzegi, dzięki czemu nie chlapie przy malowaniu. Jeśli natomiast lakierujemy posadzkę lakierem poliuretanowym na bazie rozpuszczalnika to odpowiedni będzie wałek welurowy z krótkim włosiem. Dobór odpowiednich akcesoriów to bardzo ważny krok w procesie malowania.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone