Rozpoczynamy zapowiadany wcześniej proces rebrandingu naszej marki. Rozwój firmy utwierdził nas w tym, że to najlepszy moment na zmiany. Jest to dla nas duże wyzwanie, proces był bardzo złożony, w związku z czym musieliśmy się do niego bardzo dobrze przygotować. Chcielibyśmy poinformować o przemianach, jakie zajdą w naszej firmie. W najbliższym czasie rozpoczniemy przekształcanie naszej firmy – Farby Specjalistyczne zmienią nazwę na TrokenTech. 

Metamorfoza Farb Specjalistycznych 

Nasza nowa nazwa to TrokenTech, a hasło przewodnie, którym będziemy się kierować to „Powierzchnie trwale zabezpieczone”. Szukając najlepszego rozwiązania wizualnego marki, poruszaliśmy się po obszarze znaków zabezpieczenia i powierzchni. W komunikacji wizualnej nastąpi zmiana – przedstawiamy nasz nowy logotyp, który podkreśla motyw trwałego zabezpieczenia. W okresie przejściowym będziemy posługiwać się naszym podwójnym logo TrokenTech i Farby Specjalistyczne, aby nasi klienci mogli na spokojnie zapoznać się ze zmianami.

strzalka

Powoli będziemy odchodzić od nazwy Farby Specjalistyczne. Produkty, które oferujemy naszym klientom to nie tylko farby, a nasz asortyment stale poszerza się o nowe, profesjonalne rozwiązania i systemy. W wyniku ciągłego rozwoju firmy wprowadzamy do swojej oferty również linię własnych produktów. Zmiany, które Państwu przedstawiamy, są istotnym elementem misji i wizji firmy na kolejne lata działalności.

Nowa nazwa i nowa komunikacja wizualna 

W najbliższych dniach będą mogli Państwo zaobserwować szereg zmian na naszej stronie internetowej oraz we wszystkich kanałach social media. Modyfikacjom ulegnie również identyfikacja wizualna naszych biur we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Katowicach. Wszystkie zmiany, które planujemy związane, są z rozwojem firmy. Projekty, które chcemy realizować pod naszą nową marką, są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. 

Nazwa i logo TrokenTech będą nabierały coraz większego znaczenia i coraz częściej będą pojawiać się w naszej komunikacji marketingowej. Nadchodzące zmiany w żaden sposób nie wpływają na naszą filozofię i podejście do pracy. Jesteśmy bardzo podekscytowani na myśl o zmianach, jakie przyniosą najbliższe dni i miesiące. 

Z okazji rebrandingu mamy dla Was kod promocyjny –  5% na hasło: trokentech

Sprawdź ofertę farb specjalistycznych firmy TrokenTech.

TrokenTech w mediach społecznościowych

Odwiedź nasze kanały w mediach społecznościowych:

Nowa komunikacja wizualna naszej firmy to symbol gotowości i otwartości na zmiany, lecz nie zmiana podejścia do klienta. Zmiany mają charakter stopniowy, są zaplanowane i rozłożone w czasie. Na bieżąco będziemy o wszystkim informować.