W poniedziałek 7 czerwca otwieramy nowy oddział w Katowicach. Na miejscu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o naszych produktach, uzyskać fachowe doradztwo naszych specjalistów oraz odebrać zamówienia internetowe. Z okazji rozpoczęcia działalności na tym obszarze przygotowaliśmy specjalną promocję dla klientów zamieszkujących województwa śląskie, małopolskie, podkarpackie oraz świętokrzyskie. Więcej informacji poniżej!

Lokalizacja i dane kontaktowe

Nasz nowy oddział znajduje się przy alei Roździeńskiego 188B w Katowicach. Na miejscu jest duży parking dla klientów. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin. Nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie oraz odpowiedzą na wszystkie pytania odnośnie naszego asortymentu. Dla klientów spoza Katowic oferujemy sprzedaż internetową. W razie jakichkolwiek wątpliwości można się z nami kontaktować drogą telefoniczną lub mailową.

Godziny otwarcia: Pn. – Pt. 08:00 – 16:00

Telefon stacjonarny: +48 32 413 15 53

Telefon komórkowy: +48 572 959 887

Adres e-mail: katowice@trokentech.pl

Promocja

Dla wszystkich klientów, którzy do końca lipca dokonają zakupów w naszym nowym oddziale w Katowicach przygotowaliśmy specjalny rabat. Promocja obejmuje również zamówienia składane telefonicznie oraz mailowo. Na hasło KATOWICE uzyskasz zniżkę.

  • -7% dla klientów indywidualnych
  • -12% dla osób prowadzących działalność gospodarczą

Z promocji wyłączone są produkty od producentów Polifarb Łódź i Rust-Oleum oraz farba drogowa Bandax od Maestrii. Warunkiem uzyskania rabatu jest złożenie zamówienia poprzez nasze biuro w Katowicach. Promocja dotyczy zakupów stacjonarnych oraz wysyłki na teren województw śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Do zobaczenia 7 czerwca od godziny 8 rano w naszym nowym biurze handlowym przy alei Roździeńskiego 188B w Katowicach!