Szukasz profesjonalnej hurtowni internetowej z farbami do zastosowań specjalistycznych? Zależy Ci na preparatach wysokiej jakości, które ułatwią Ci pracę? Doskonały wybór! Farbyspecjalistyczne.pl gromadzą rozbudowaną ofertę w jednym miejscu. Tu każdy znajdzie idealnie produkty pochodzące od renomowanych marek i zamówi je online z dostawą do Białegostoku. Jako dystrybutor chemii budowlanej producentów polskich i zagranicznych, gwarantujemy każdemu możliwość znalezienia środków idealnie odpowiadających na indywidualne oczekiwania.

Najlepsze farby i preparaty specjalistyczne w Białymstoku

Mieszkańcy Białegostoku już nie muszą tracić czasu na żmudne poszukiwanie odpowiednich materiałów do pracy. W jednym miejscu mogą zapoznać się ze starannie skompletowanym asortymentem, w którym zaprezentowano wyłącznie wyselekcjonowanie produkty. Zweryfikowany skład i sprawdzona skuteczność działania to warunek do tego, aby Twoja praca przebiegała efektywnie i bezproblemowo.

Sprawdź nasz asortyment i skorzystaj z atrakcyjnej oferty!

Oferta kierowana jest do mieszkańców Białegostoku – przedsiębiorców, właścicieli firm usługowych, administratorów obiektów publicznych oraz sportowych, a także deweloperów. W naszej hurtowni udostępniamy zróżnicowane rodzaje farb, preparatów budowlanych, w tym żywice posadzkowe, membrany w płynie i kompleksowe rozwiązania do konkretnych zastosowań. Nie wiesz, na co się zdecydować? Gwarantujemy merytoryczne wsparcie na każdym etapie współpracy, dzięki czemu u nas nie kupujesz w ciemno!

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Bezpłatne doradztwo przy wyborze naszych farb i żywic

Masz trudności z doborem odpowiedniego produktu? Nie wiesz co spełni Twoje oczekiwania?  Masz określone wymagania i nie wiesz na co się zdecydować? Bardzo cenimy sobie dobry kontakt z klientem. Prowadzimy profesjonalne doradztwo oraz szkolimy z naszych systemów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego! Skorzystaj z bezpłatnej pomocy i dobierz rozwiązania, które zapewnią Ci satysfakcję na długi czas. Trwałość, estetyka i funkcjonalność – tak można opisać produkty z naszej oferty!

Produkty przemysłowe

Dla klientów biznesowych oferujemy doradztwo i szkolenia z zakresu aplikacji naszych produktów. Na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości naszych farb i żywic. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje na dużych obiektach:

Produkty do domu

Klienci indywidualni również mogą liczyć na naszą pomoc. Napotkasz problem w jakimś momencie aplikacji? Nie trać czasu i skontaktuj się z nami, z chęcią pomożemy! A jeżeli wciąż zastanawiasz się nad zakupem, to zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zdjęciami z naszych realizacji:

Wysyłka do Białegostoku i sprzedaż stacjonarna

Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Marywilskej 38 (wjazd od nr 36) we Warszawie.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Współpracujemy z wiodącymi firmami kurierskimi, m.in. Raben i FedEx. Zamówiony towar wysyłamy najpóźniej w przeciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, wtedy skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie dostarczyć Twoje zamówienie na terenie Polski, jak i za granicą.

W razie pytań skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo! A jeżeli chcesz zapoznać się z naszą ofertą, to tutaj możesz przejrzeć nasz asortyment.

+48 22 231 81 36

warszawa@trokentech.pl

www.farbyspecjalistyczne.pl