W tej sekcji udostępniamy materiały dla architektów i projektantów. Przygotowaliśmy je z myślą o profesjonalistach poszukujących merytorycznych informacji oraz potrzebujących dowiedzieć się więcej o produktach wykorzystywanych w swoich projektach. To skarbnica wiedzy technicznej, w której z łatwością znajdziesz kluczowe dane. Zachęcamy do korzystania z nich podczas tworzenia projektów.

Kompleksowa wiedza w jednym miejscu

Stworzyliśmy tę sekcję, aby ułatwić Ci przygotowanie projektów i specyfikacji przetargowych. Wystarczy, że zajrzysz tu, aby odnaleźć niezbędne informacje techniczne o produktach, których zamierzasz użyć w swoim projekcie. Dowiesz się o ich przeznaczeniu, zalecanych warunkach użytkowania, parametrach technicznych oraz zyskasz dostęp do dokumentacji. Prezentujemy tu także przekroje, żeby ułatwić Ci poprawne użycie naszych produktów – na ich podstawie zweryfikujesz ułożenie poszczególnych warstw, dzięki czemu dowiesz się, w jakiej kolejności należy aplikować artykuły składające się na dany system.

Pomóż nam rozwijać tę sekcję – zachęcamy do kontaktu!

Stawiamy na rozwój, dlatego ta sekcja będzie rozbudowywana – zaglądaj tu regularnie, aby pozostawać na bieżąco, ponieważ z czasem pojawi się tu coraz więcej cennej wiedzy! Szukasz informacji technicznych, których nie ma na stronie? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się uzupełnić prezentowaną bazę o potrzebną Ci dokumentację. Naszą misją jest wspieranie architektów i projektantów w ich codziennej pracy, dostarczanie specjalistycznej chemii budowlanej i informacji merytorycznych dotyczących jej praktycznego użycia.

Marki własne

Sprawdzone produkty

Znajdziesz u nas produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz cieszyć się długotrwałymi efektami.

Bezpieczne zakupy

Pomoc w wyborze

Zastanawiasz się jakie produkty będą najlepsze do Twoich potrzeb? Zadzwoń do nas - doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

Doradztwo techniczne

Wsparcie wykonawców

Potrzebujesz pomocy przy realizacji prac budowlanych? Daj nam znać, a polecimy Ci sprawdzonych wykonawców.

Polska firma

Punkty stacjonarne

Chcesz odebrać produkty osobiście? A może wolisz porozmawiać z nami na żywo? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w 3 miastach: Wrocław, Katowice, Warszawa.

Zamówienia hurtowe

Zamówienia hurtowe

Szukasz systemów i produktów pod inwestycje? Wyślij swój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą zawierającą rabat inwestycyjny.

phone